25.05.2015. 07:48
Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas piektajā mačā svētdien izcīnīja Tampabejas «Lightning» komanda.

Aizvadītajā cīņā «Lightning» viesos ar 2:0 uzveica Ņujorkas «Rangers» hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-2.

Rezultātu spēles 34.minūtē atklāja soms Valteri Filpula, bet nepilnas piecas minūtes vēlāk «Lighting» līderis Stīvens Stemkoss, spēlējot vairākumā, panāca jau 2:0.

Atlikušajā laikā «Rangers» nespēja pārspēt lielisko «Lighting» vārtsargu Benu Bišopu un Tampabeja svinēja trešo uzvaru sērijā.

Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Stemkoss, kura rēķinā šonakt vārti un rezultatīvi piespēle. Tikmēr Bišops izpelnījās otrās spožāks zvaigznes titulu.

Nākamā cīņa starp «Rangers» un «Lightning» norisināsies naktī uz trešdienu.

Atgādināsim, ka Rietumu konferences finālsērijā starp Čikāgas «Blackhawks» un Anaheimas «Ducks» rezultāts ir neizšķirts 2-2.