30.04.2015. 07:24
Tampabejas Lightning hokejisti trešdien Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla 7.spēlē savā laukumā ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pārspēja Detroitas Red Wings, sērijā triumfējot ar 4-3.

Izšķirošajā mačā pirmie vārti tika gūti vien 54.minūtē, kad izcēlās Breidons Koburns, bet 78 sekundes pirms mača beigām Lightning aizsargs Antons Strālmans raidīja otro ripu jau tukšajos Red Wings vārtos. Bens Bišops mājinieku vārtos atvairīja 31 metienu, aizvadot sauso maču, bet čehs Petrs Mrazeks Detrotai atvairīja 15 ripas.

Austrumu konferences pusfinālā Lightning tiksies ar Monreālas Canadiens hokejistiem, bet Ņujorkas Rangers spēlēs pret Vašingtonas Capitals.

Rietumos Čikāgas Blackhawks tiksies ar Minesotas Wild, bet Anaheimas Ducks par vietu konferences finālā sacentīsies ar Kalgari Flames, kas ceturtdaļfinālā ar 4-2 uzveica latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Vankūveras Canucks vienību.

Pirmās spēles konferenču pusfinālos jau ceturtdien un piektdien.