24.10.2017. 23:44

Trešās ceturtdaļas ievadā Viļņas "Lietuvos rytas" panāca 58:47, tomēr izrādījās, ka ar 11 punktu pārsvaru nepietiek. Džo Raglands sāka sāncenšu pakaļdzīšanos, un Krasnodaras "Lokomotiv Kuban" galotnē jau bija priekšā. Tomēr laukuma saimniekiem izdevās izglābties, pēdējo divu minūšu laikā realizējot trīs tālmetienus. Neizšķirtu 11 sekundes līdz beigām panāca Roks Giedraitis.

Taču piecās pagarinājuma minūtēs labāku sniegumu demonstrēja ciemiņi. Viņi iemeta astoņus pēdējos punktus mačā un svinēja uzvaru ar 93:85, tiekot pie trešā panākuma tikpat mačos. Tikmēr lietuviešiem otrā neveiksme mājās, kamēr viesos izdevies uzvarēt.

Krasnodaras "Lokomotiv Kuban" rindās seši spēlētāji sasniedza desmit gūto punktu atzīmi, un rezultatīvākais bija Raglands, kurš iemeta 21 punktu un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles. Viņam piebalsoja Frenks Elegars – 17 punkti un desmit atlēkušās bumbas. Viļņas "Lietuvos rytas" rindās rezultatīvākais bija Luks Mavrokefalidis – 22 punkti un septiņas bumbas zem groziem. Giedraitis iemeta 19 punktus.

Zaudējumu savā laukumā piedzīvoja arī "Bilbao Basket", kas ar 92:96 atzina Belgradas "Partizan" pārākumu, lai gan pēc pirmā puslaika bija vadībā ar septiņu punktu pārsvaru. Izšķirošā izrādījās noslēdzošā trešdaļa. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Naidžels Viljamss-Goss. Bilbao neizglāba arī Aksela Hervela 21 punkts, bet veterānam Aleksam Mumbru briesmīga precizitāte no distances – viens no deviņiem tālmetieniem.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]