15.12.2017. 23:27

Vroclavas "Slask" vienīgos vārtus guva otrā puslaika sestajā minūtē, kad pretinieku laukuma pusē teicami nospēlēja Mihals Hrapeks, pārtverdams bumbu un soda laukumā piespēlēdams Arkadiušam Pjeham, kurš raidīja bumbu vārtsargam starp kājām (1:0). Jau pēc sešām minūtēm viesi izšķērdēja fantastisku iespēju panākt izlīdzinājumu.

Soda laukumā bumba trāpīja pa roku Marcinam Robakam, bet Jakubs Sloviks glāba pēc lietuvieša Arvīda Novikova 11 metru soda sitiena. Arī tas vēl nebija viss, jo "Jagiellonia" uzbrukums turpinājās, taču Karols Šviderskis no 16 metriem trāpīja pa stabu. Igors Tarasovs spēlēja aizsardzības centrā, pret savu bijušo klubu laukumā bija visas 90 minūtes un sezonas pirmajā daļā piedalījies 20 mačos, vienīgo spēli izlaizdams diskvalifikācijas dēļ.

Lielāko daļu punktu Vroclavas "Slask" izcīnījusi tieši savā laukumā, kur 11 spēlēs tikusi pie 23 punktiem (7-2-2, vārti 18:11). Tikmēr desmit izbraukuma spēlēs "Slask" šosezon vēl ne reizi nav uzvarējusi – četri neizšķirti, seši zaudējumi un vārtu bilance 8:20. Nākamo spēli "Slask" aizvadīs 10. februārī, kad viesosies pie "Cracovia".