11.09.2013. 23:39

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 15 punktiem bija Renalds Seibutis, 13 punktus guva Jons Valančūns, bet 11 punktus sakrāja Lins Kleiza. Francijas komandā 12 punktus guva Nando de Kolo, bet 11 punktus pievienoja Tonijs Pārkers.

Pēc līdzīga sākuma lietuviešiem pirmās ceturtdaļas beigās izdevās iekrāt septiņu punktu pārsvaru (16:9), bet otrās ceturtdaļas sākumā Lietuvas komandai bija jau +11 (23:12). Ceturtdaļas vidū pēc pieciem punktiem Pārkera izpildījumā francūži pietuvojās līdz 21:25, vēlāk bija arī tikai -2 (23:25), bet lielajā pārtraukumā komandas devās, rezultātam esot 32:27 Lietuvas izlases labā.

Trešās ceturtdaļas vidū pēc Kleizas un Mačuļa tālmetieniem atjaunoja desmit punktu pārsvaru (41:31), tad Francija atkal pietuvojās (43:39, 45:41), tomēr pirms pēdējām desmit minūtēm Lietuvai bija +9 (51:42). Pēdējās ceturtdaļas sākumā pēc Pocjus un Kleizas trejačiem leišiem bija jau 12 punktu pārsvars (57:45), bet pāris minūtes līdz finālsvilpei Seibutis panāca jau 71:55.

Atgādinām, ka dienas pirmajos mačos E apakšgrupā Latvija ar 85:51 sagrāva Ukrainu, bet Serbija ar 76:69 pieveica Beļģiju.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]