07.09.2015. 16:38

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pēdējā sekundē Mets Lodžeski raidīja grozā atlēkušo bumbu un nodrošināja Beļģijas uzvaru. Par groza guvumu tiesneši vēl apspriedās, taču konstatēja, ka spēle tobrīd vēl nebija beigusies.

Beļģijai Lodžeski bija rezultatīvākais ar 20 punktiem, savukārt Jons Valančūns Lietuvas izlasē izcēlās ar 25 punktu guvumu un 12 izcīnītām atlēkušajām bumbām. Lietuvieši cieta grupā trijās spēlēs pirmo zaudējumu.

Beļģiem pirmā puslaika beigās izdevās rezultatīvs atrāviens, kas viņiem ļāva garajā pārtraukumā doties ar neizšķirtu 35:35. Trešajā ceturksnī Beļģijas izlase izvirzījās vadībā ar sešiem punktiem (55:49), taču pamatlaika pēdējās minūtēs uzvarai tuvāk bija Lietuva, kam neizdevās nosargāt nelielu pārsvaru. Priekšpēdējā sekundē vēl saglabājās neizšķirts 74:74, līdz Lodžeski nodrošināja Beļģijas uzvaru.

Latvijas izlase trešo spēli grupā sāks plkst. 18.30 pret Čehiju, bet tuvāk pusnaktij beigsies cīņa, kurā spēkiem mērosies grupas pašreizējās pastarītes Igaunija un Ukraina.

Grupas kārtas turpinājumā Latvijas izlase vēl spēlēs trešdien pret Ukrainu un ceturtdien pret Igauniju. Grupas četras labākās komandas iekļūs izslēgšanas spēlēs, kas risināsies Lillē, Francijā. Analoģiski sešu komandu grupu turnīri risinās arī Berlīnē, Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā un Monpeljē, Francijā. Labākās 16 pirmās grupu kārtas komandas piedalīsies izslēgšanas turnīrā Lillē, kur 20.septembrī kļūs zināmi kontinenta čempioni.

Eiropas čempioni un vicečempioni kvalificēsies Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, savukārt 3. līdz 7.vietas ieguvēji iegūs tiesības spēlēt olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties