01.07.2015. 11:39
Lietuvas basketbola valstsvienībai Eiropas čempionātā (EČ) nepalīdzēs viens no potenciālajiem līderiem Lins Kleiza, vēsta Lietuvas mediji.

  • Lietuvas izlasei EČ nepalīdzēs NBA spēlējošais Motejūns 2015. g. 17. jūnijs

Tiek ziņots, ka 30 gadus vecais basketbolists šovasar nolēmis no basketbola atpūsties.

Iepriekšējā sezona viņam bija viena no neveiksmīgākajām karjerā. Pārstāvot spēcīgo Itālijas klubu Milānas «EA7 Emporio Armani», viņš Eirolīgas čempionātā vidēji spēlē guva 7,3 punktus un savāca 3,1 atlēkušo bumbu zem groziem.

Lietuvas valstsvienības sastāvā Kleiza pēdējo reizi spēlēja 2013. gada Eiropas čempionātā Slovēnijā.

Jau iepriekš bija zināms, ka Lietuvai EČ būs jāiztiek bez Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandā Hjūstonas «Rockets» spēlējošā Donāta Motejūna un Turcijas kluba «Galatasaray» aizsarga Martina Pocjusa. Vēl nav skaidrības par Darjuša Lavrinoviča dalību, kurš Itālijas čempionāta finālā iedzīvojās savainojumā.

Lietuvas komandas kandidāti EČ finālturnīram sāks gatavoties 20. jūlijā.

Lietuvas izlase EČ spēlēs vienā apakšgrupā ar Latvijas valstsvienību. Tāpat Rīgas jeb D grupā cīnīsies Beļģija, Čehija, Igaunija un Ukraina.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties