16.01.2014. 12:08
Pirms jaunās futbola sezonas sākuma Lietuvā klātienē būs iespēja vērot futzāla spēli ar pasaules slavenību piedalīšanos. Pret Lietuvas A līgas izlasi spēlēs tādi pazīstami vīri kā Mateja Kežmans, Franks Rijkārds, Ernans Krespo, Hosē Luiss Čilaverts un Predrags Mijatovičs.

1. martā Kauņā notiks grandiozs šovs, kas tiks veltīts jaunās Lietuvas futbola sezonas atklāšanai. Uz Lietuvu ieradīsies bijušās pasaules futbola zvaigznes: Hosē Luiss Čilaverts (Paragvajas vārtsargs, kurš pazīstams ar saviem lieliskajiem soda sitieniem), Ernans Krespo (argentīniešu uzbrucējs), Predrags Mijatovičs (Dienvidslāvijas un tagadējās Serbijas pussargs), Franks Rijkārds (Nīderlandes izlases aizsargs) un Mateja Kežmans (Serbijas uzbrucējs).

Tiek paredzēts, ka pasākuma gaitā pasaules zvaigžņu izlase tiksies ar A līgas labākajiem spēlētājiem. Tāpat pasākumā iesaistīsies arī citi Lietuvas labākie futbolisti. Atskaitot spēli 5 pret 5, notiks arī soda sitienu, pendeļu un arī slaloma sacensības.

Šim pasākumam Kauņas arēnā tiks uzklāts īpašs segums, kas izmaksās 200 tūkstošus Lietuvas litu. Kā pastāstīja pasākuma organizētāji, zvaigžņu kopējais honorārs sastādīs 300 tūkstošus litu. Bija mēģinājumi uz Lietuvu atvest arī Zinedinu Zidānu un Luišu Figu, bet šoreiz spēlētāji ir atteikušies. Nākotnē šādu pasākumu paredzēts rīkot ik gadu un tajā tikšot iesaistīta arī Latvija un Igaunija.

Biļešu cenas uz pasākumu svārstīsies no 30 līdz 60 litiem jebšu no 8 līdz 17 eiro.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties