23.11.2013. 19:16
Lietus dēļ ir pārtraukta Formula 1 sezonas noslēdzošā posma kvalifikācija Brazīlijā. Šobrīd ir pabeigtas pirmās divas kvalifikācijas kārtas, taču vēl nav noskaidrots, kādā secībā piloti startēs no pirmā desmitnieka un kas kļūs par "pole position" ieguvēju.

Lietus lija jau sākoties pirmajai kvalifikācijas kārtai, turklāt sinoptiķi prognozēja, ka nokrišņi var pieņemties spēkā. Līderi laicīgi devās uzrādīt rezultātus un ātrāko laiku 1:25.345 sasniedza Luiss Hamiltons, kuram mazāk nekā 0.1 sekundi zaudēja Sebastjans Fetels, trešajā vietā atstājot Niko Rosbergu. Līdz sesijas beigām nekas nemainījās, bet no turpmākās cīņas izstājās Pastors Maldonado, Estebans Gutjeress, Šarls Piks, Gido van der Garde, Žils Bjanki un Makss Čiltons, kurš vienīgais ir finišējis visos līdzšinējos 18 sezonas posmos. Līdz ar to, par spīti sarežģītajiem apstākļiem, lieli pārsteigumi nenotika.

Neliels lietus turpinājās arī otrajā kvalifikācijas daļā, kad tika noskaidroti 11. līdz 16. starta vietas ieguvēji. Neilgi pirms laika atskaites beigām ar rezultātu 1:26.161 uz pirmo vietu pacēlās Romēns Grožāns, aiz sevis atstājot Fetelu, kurš kādu laiku bija līderis, un Fernando Alonso.

Tikmēr, cenšoties darīt visu, lai iekļūtu pirmajā desmitniekā, vienā no līkumiem nenoturējās Serhio Peress, izlidoja no trases un ietriecās betona sienā, nolaužot vairākus riteņus un visai pamatīgi sabojājot savu "McLaren" automobili. Meksikānis palika 14. vietā un tāpat pirmajā desmitniekā neiekļuva Heiki Kovalainens, Pols di Resta un Valterī Botass, kuri startēs priekšā Peresam, kā arī Džensons Batons un Adrians Zutils. "McLaren" vienībai neviena no mašīnām nekvalificējās pirmajam desmitniekam.

Informācija tiek papildināta...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties