12.04.2014. 21:52
Nedēļas nogalē Latvijas basketbolistes sacenšas izslēgšanas spēlēs Spānijā, Lietuvā, Igaunijā un Itālijā. Laura Audere kļuva par rezultatīvāko spēlētāju Igaunijas pusfināla pirmajā cīņā pret "Audentes" vienību. Ditai Liepkalnei neizdevās iekļūt Spānijas finālā, jo Bembibres komanda trešajā pusfināla spēlē zaudēja Salamankas klubam "Perfumerias Avenida".

“Embutidos Pajariel Bembibre” pusfināla trešajā, izšķirošajā spēlē Salamankā atzina Spānijas spēcīgākā kluba “Perfumerias Avenida” pārākumu ar rezultātu 54:92 (14:29, 23:21, 8:25, 9:17), sērijā līdz divām uzvarām zaudēja ar 1-2 un izstājās no cīņas par kausu.

Dita Liepkalne 28:49 minūtēs guva četrus punktus (2p 2/11), izcīnīja divas bumbas aizsardzībā, trīs reizes kļūdījās, saņēma divas personiskās piezīmes un izprovocēja vienu pārkāpumu.

Finālā "Perfumerias Avenida" spēlēs pret citu Eirolīgas klubu "Rivas Ecopolis". Salamankas basketbolistes 2011. gadā uzvarēja FIBA Eirolīgā, savukārt Madrides vienība 2012. gadā sasniedza turnīra finālu.

Tallinas Universitāte pirmajā pusfināla spēlē izbraukumā pārspēja “Audentes” komandu ar rezultātu 52:48 (13:10, 13:18, 8:12, 18:8), sērijā līdz divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0. Cīņai ir principiāls raksturs, jo pērn studentes pusfinālā atzina pretinieču pārākumu.

Laura Audere kļuva par rezultatīvāko spēlētāju uzvarētāju rindās. Uzbrucēja 38:45 minūtēs guva 18 punktus (2p 5/8, 3p 2/10, 1p 2/2), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, vienu reizi rezultatīvi piespēlēja, saņēma trīs personiskās piezīmes un izprovocēja divus pārkāpumus.

Pirgita Pū izcēlās ar 15 punktiem un deviņām izprovocētām piezīmēm. Otrajā pusfināla pārī Tallinas ECLEX sagrāva “AmEst Rapla” vienību ar rezultātu 100:52.

Izmantotie resursi:Eesti Korvpalliliit