21.08.2013. 19:18
"Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" komandas riteņbraucējs Emīls Liepiņš daudzdienu velobrauciena Baltijas ceļš (UCI 2.2) trešajā posmā, kurā sportistiem bija jāpārvar 171,1 km gara distance ar startu Vīlandē un finišu Otepē, izcīnīja augsto 4. vietu (laiks 3:53:12 ), kopvērtējumā ierindojoties 12. pozīcijā.

Šodien, 21. augustā pirmo vietu trešajā posmā ieguva Krievijas izlases pārstāvis Andrejs Sazanovs (laiks 3:53:12), otrais finišēja kopvērtējuma līderis vācietis Marcels Meisens (laiks 3:53:12) no "BKCP-Powerplus", trešais palika igaunis Martins Laas (laiks 3:53:12), bet ceturto vietu izcīnīja "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" riteņbraucējs Emīls Liepiņš (laiks 3:53:12).

Otro labāko rezultātu no "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" riteņbraucēju komandas uzrādīja Indulis Bekmanis, kurš šodien finišēja 20. pozīcijā (laiks 3:53:12), sacensību kopvērtējumā ieņemot 13. vietu. Kristoferam Rācenājam 36., bet Reinim Andrijanovam 97. vieta.

Rīt norisināsies velobrauciena Baltijas ceļš ceturtais posms Smiltene – Sigulda (178 km). Starts Smiltenes pilsētas centrā tiks dots pulksten 13.30. Baltijas ceļš sešu dienu sacensības noslēgsies 25. augustā, velobrauciena kopējais distances garums ir 1019,3 kilometri.

Informāciju sagatavoja:Līga Glāzere,Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas menedžere

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131