10.08.2013. 20:21
UEFA sieviešu Čempionu līgas 2.kvalifikācijas grupu turnīru otrajā mačā zaudējumu pret Rumānijas "Olimpia Cluj" cieta "Liepājas metalurga" futbolistes. Liepājnieces kapitulēja ar rezultātu 0:7.

Atgādinām, ka turnīru liepājnieces sāka ar 0:10 zaudējumu pret Serbijas "Spartak Subotica", tikmēr mūsu šodienas pretinieces "Olimpia Cluj" pirmajā mačā ar rezultātu 3:0 pieveica Lietuvas "Gintra" komandu.

Jau no spēles pirmajām minūtēm pretinieces daudz vairāk uzbruka, un ilgi arī rezultāts nebija jāgaida – jau 27. minūtē "Olimpia Cluj" vienība bija vadībā ar rezultātu 3:0. Līdz pirmā puslaika pārtraukumam liepājnieces prata nosargāt šādu rezultātu. Otrajā puslaikā Rumānijas futbolistes guva vēl četrus vārtus, tādējādi visā mačā liepājnieces cieta sakāvi ar rezultātu 0:7.

Otrā grupas spēlē starp Serbijas "Spartak Subotica" un Lietuvas "Gintra" pārākas ar 6:0 bija Serbijas kluba futbolistes.

Turnīra pēdējā spēlē, 13.augustā, Liepājas futbolistes tiksies pret "Gintra", kas tāpat kā liepājnieces, turnīru sākušas ar diviem sausajiem zaudējumiem.

Izmantotie resursi:The official website for European football –...