02.06.2012. 10:33
Sporta kluba ''Liepājas Metalurgs'' vadība iesniegusi Krievijas Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) vadībai oficiālu lūgumu tikt uzņemtiem līgā.

Galīgo lēmumu par Liepājas hokeja kluba jaunatnes komandas uzņemšanu līgas kopējā sapulcē pieņems pēc kluba infrastruktūras un atbilstības līgas reglamentam pārbaudes.

Pagājušajā sezonā "Metalurga" pieaugušo komanda spēlēja Baltkrievijas atklātajā čempionātā, otrā komanda piedalījās Latvijas čempionāta virslīgā, bet U-18 komanda trenera Aleksandra Cicurska vadībā izcīnīja drošu uzvaru gan Latvijā, gan arī Baltkrievijā.

"Tas, ka U-18 un U-14 komandas izcīnīja pašas augstākās vietas čempionātos ir veiksmīgas komplektācijas rezultāts, komandās spēlē arī jaunie hokejisti no citām pilsētām, kuri dzīvo "metalurgu" internātā, un acīmredzot, tas ir devis savu rezultātu. Sezonu komandas ir aizvadījušas normāli, varētu teikt – līmenis augstāks par vidējo. Baltkrievijas čempionātā trenera Aleksandra Cicurska komanda uzvarēja ar lielu atrāvienu gan punktu ziņā, gan spēles kvalitātes ziņā. Tagad jau jālūkojas uz jauno sezonu un jādomā par to," aizvadīto sezonu komentēja "Liepājas metalurgs" bērnu un jaunatnes hokeja centra vadītājs Jevgēņijs Banovs.

Izmantotie resursi:Хоккей на AllHockey.Ru - новости и статистика...Liepājas Metalurgs - Sporta klubsget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties