17.01.2013. 21:09

Ar spēli savu skatītāju priekšā ‘’Liepājas metalurga-2’’ hokejisti šodien aizvadīja spēli MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijā, kurā atkārtoti tikās ar Belgorodas (Krievijas) hokeja kluba ‘’Belgorod’’ spēlētājiem. Liepājnieki trešajā periodā atspēlējot trīs vārtu deficītu, tomēr bija spiesti atzīt pretinieku uzvaru pēcspēles metienos ar rezultātu 4:5.

Liepājnieki ar saviem šodienas pretiniekiem tikās jau vakar, un, trešajā periodā iemetot trīs bezatbildes, vārtus uzvarēja ar rezultātu 4:1. Jaunie metalurgi pirms šīsdienas spēles pēc aizvadītām 31 spēlēm ar izcīnītu 74 punktu Ziemeļu-Rietumu divīzijā (arī visā MHL-B grupā) joprojām ieņēma 1. vietu. Tikmēr ‘’Belgorod’’ 29 spēlēs bija tikuši pie 32 punktiem, kas viņiem šai pašā divīzijā deva 10. vietu (visā MHL-B grupā 23. vietu).

Šodien metalurgu treneri atkal vārtos bija ielikuši R.Petkusu, bet pretinieku vārtus sargāja I.Rumjancevu. Liepājnieku sastāvā izmaiņas pēc vakardienas spēles nebija notikušas.

Spēles rezultātu, tāpat kā vakardienas spēlē, pirmā perioda ceturtajā minūtē atklāja viesi. Perioda devītajā minūtē uz viesu vārtiem tika nozīmēts soda metiens, tomēr R. Ņekļūdovs nespēja pārspēt viesu vārtsargu. Viesi perioda 10. minūtē izmantoja vairākumu, un izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Liepājnieku treneri nolēma veikt vārtsargu maiņu, un vārtos stājās V. Miščuks. Liepājnieki pie pirmā vārtu guvuma tika perioda 17. minūtē, kad izcēlās P. Hodzko ar maiņas partneriem.

Otrā perioda 12. minūtē viesi atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Vairāk vārti otrā periodā netika gūti.

Trešais periods sākās ar asumiem, kurā no liepājnieku puses bija iesaistīts M. Ķepals. Perioda 12. minūtē viesi gūstot, savus ceturtos vārtus ielika drošu pamatu revanšam par zaudējumu vakardienas spēlē. Tomēr tā nedomāja liepājnieki, kas ātri guva divus vārtus (L.Rimjans un J. Ziemiņš), un mājinieki bija atjaunojuši spēlei intrigu. Viesu treneri bija spiesti ņemt 30 sekunžu pārtraukumu. Perioda 18. minūtē viesi palika mazākumā, un metalurgu treneri nolēma riskēt noņemot vārtsargu, laižot laukumā sesto laukuma spēlētāju. Un tas vainagojās ar panākumu, jo M. Freimanis panāca rezultāta izlīdzinājumu. Perioda turpinājumā komandas vairāk vārtus neguva, un tāpēc bija spiestas spēlēt papildlaiku.

Arī papildlaikā komandas spēles uzvarētāju nevarēja noskaidrot, un tāpēc bija spiestas mest pēcspēles metienus jeb bullīšus. Neiemetot nevienu no trim pēcspēles metieniem liepājnieki bija spiesti atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu 4:5.

‘’Liepājas metalurgs-2’’ nākamo spēli aizvadīs 20. janvārī pulksten 13:00, kad savu skatītāju priekšā tiksies ar Odinscovas OHI (Odincovas Humanitārais Institūts) spēlētājiem.

’’Liepājas metalurgs-2’’ hokeja komandas sastāvs:Vārtsargs: 1. Reinis Petkus (rezervē- 31.Vadims Miščuks)1.maiņa: 21. Roberts Mamčics – 91. Mareks Ķepals;67. Vladislavs Dobreņkijs – 10. Regnārs Kaļinovskis– 77. Pauls Hodzko2.maiņa: 23. Haralds Neimanis – 24. Iļja Makarovs;9. Edgars Ārinieks – 27. Leonards Rimjans – 11. Linards Mazurs-Mago3.maiņa: 56. Ričards Matuzēvičs – 69. Raimonds Upenieks;19. Valters Freijs – 44. Olafs Aploks – 91. Edgars Homjakovs4.maiņa: 4. Ralfs Grīnbergs – 5. Mārtiņš Oskars Freimanis;33. Juris Ziemiņš – 36. Romāns Nekļudovs – 22. Klāvs Planics

MHL-B grupas regulārais čempionāts_____________________________________________________________________‘’Liepājas metalurgs-2’’-‘’Belgorod’’ 4:5 SO (1:2,0:1,3:1;0:0)

Vārti: 03:24 0:1 Kravčenko (bez piespēles), 09:29 0:2 Trjapičkins (vairākumā) (Seļankins; Karabuļins), 16:45 1:2 Hodzko (Dobreņkijs; Kaļinovskis), 31:18 1:3 Šabrovs (Kravčenkovs; Karabuļins), 51:02 1:4 Karabuļins (Trjapičkins), 53:39 2:4 Rimjans (vairākumā) (Ārinieks; Mazurs-Mago), 54:46 3:4 Ziemiņš (Dobreņkijs; Hodzko), 57:50 4:4 Freimanis (Homjakovs; Dobreņkijs), 4:5 Trjapičkins (pēcspēles metiens)

Vārtsargi: Reinis Petkus (no 09:29 Vadims Miščuks) – Iļja Rumjancevs

Soda minūtes: 18:14+soda metiens (6:0;4:4;8:10)

Izmantotais resurss: Молодежная Хоккейная Лига :: Официальный сайтТурнирная таблица : Лига