29.03.2012. 23:16
Uzvaras attālumā līdz iekļūšanai Latvijas atklātā hokeja čempionāta finālā ceturtdien nonāca pagājušās sezonas čempionvienība «Liepājas metalurgs 2».

Pusfināla sērijas piektajā mačā «Liepājas metalurgs 2» ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) izbraukumā pieveica «SMScredit.lv» komandu.

Rezultātu otrās trešdaļas vidū atklāja Gunārs Skvorcovs, bet mača 48.minūtē liepājnieku pārsvaru dubultoja Regnārs Kaļinovskis.

Reklāma

Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām «SMScredit.lv» savu vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, taču arī tas nepalīdzēja atspēlēties.

Sērijā līdz četrām uzvarām «Liepājas metalurgs 2» izvirzījās vadībā ar 3-2. Nākamais mačs sestdien notiks Liepājā.

Latvijas čempionāta finālā jau iekļuvusi «Ozolnieki/Monarch» komanda, kas pusfinālā ar 4-0 pieveica «Juniors» vienību.

«Ozolnieki/Monarch» un «SMScredit.lv» regulārajā čempionātā ieņēma pirmās divas vietas, tāpēc izslēgšanas spēles sāka tikai no pusfināla. Savukārt komandas, kuras ieņēma 3.-6.vietu, savā starpā tikās ceturtdaļfinālā, bet Lietuvas vienībai Elektrēnu «Enerģija» vieta izslēgšanas spēlēs nebija atvēlēta.

Jau vēstīts, ka ceturtdaļfinālā līdz trijām uzvarām «Liepājas metalurgs 2» ar rezultātu 3-0 pieveica «Rīga 95» komandu, bet «Juniors» ar 3-0 apspēlēja JLSS/«Zemgale» hokejistus.