01.02.2013. 07:55

Latvijas čempionvienība hokejā Liepājas metalurgs Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) otrā posma spēlē trešdien savā laukumā ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 1:0) savā laukumā pēcspēles metienu sērijā uzvarēja sacensību kopvērtējuma līderus Žlobinas Metallurg

Pirmo trešdaļu Liepājas vienība prata noslēgt savā labā ar viena precīza metiena pārsvaru, taču spēlēs turpinājumā Žlobinas komandas spēlētāji prata panākt izlīdzinājumu un uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks.

Arī papildus piecās minūtēs neviena no komandām nespēja gūt vārtus, bet pēcspēles metienu sērijā Liepājas metalurgs vienībai uzvaru nodrošināja Edgara Branča precīzais metiens.

Vēl vārtus Liepājas vienības labā guva arī Bruno Zabis un Māris Diļevka, bet vismaz vienu rezultativitātes punktu šajā cīņā nopelnīja septiņi mājinieku komandas spēlētāji.

Sacensību pamatturnīrā aizvadītajās četrās savstarpējās spēlēs liepājnieki Metallurg komandu ne reizes nebija uzvarējuši.

Arī nākamo spēli turnīrā Liepājas metalurgs aizvadīs pret Metallurg, ar kuru Žlobinā pēc nacionālo izlašu pārtraukuma tiksies 13.februārī.

Aizvadītajās piecās otrā posma spēlēs Liepājas metalurgs piedzīvojis trīs zaudējumus un ticis pie diviem panākumiem pēcspēles metienu sērijās.

BAČ kopvērtējumā Liepājas metalurgs ar 76 punktiem 45 spēlēs joprojām atrodas stabilā piektajā vietā, bet Metallurg ar 113 punktiem ir līderi.