04.04.2014. 21:17
Latvijas kausa izcīņas futbolā pusfinālu piektdien sasniedza "Liepājas" komanda, kas turnīrā aizstāj pērnā gada sacensību finālisti "Liepājas metalurgu". Aizvadītajā ceturtdaļfināla mačā liepājnieki savā laukumā ar 2:1 (1:1) uzvarēja "Jūrmalu".

Spēles 28.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Toms Mežs, bet jau trīs minūtes vēlāk neizšķirtu atjaunoja argentīniešu pussargs Lūkass Trekariči. "Liepāja" uzvaru nodrošināja 80.minūtē, kad izcēlās japāņu aizsargs Keisuke Hošino.

Iepriekš "Liepājas metalurgs" kausa izcīņas finālā spēlēja trīs gadus pēc kārtas, bet trofeju pēdējo reizi izcīnīja 2006.gadā.

Kā ziņots, kausa izcīņas ceturtdaļfinālu piektdien nespēja pārvarēt pērnā gada sacensību uzvarēja un pašreizējā valsts čempionvienība "Ventspils", kas izbraukumā ar 1:2 (0:1) zaudēja Daugavpils klubam "Daugava". Daugavpils klubs iepriekš Latvijas kausa izcīņas finālā spēlējis 2008.gadā, kad spēja izcīnīt trofeju.

Pārējie divi ceturtdaļfināla mači notiks sestdien. Tajos pirmās līgas klubs "Gulbene" Rīgā tiksies ar "Jelgavu", bet Rīgas "Daugava" Kauguros spēkosies ar "Skonto".

Pusfināli, kuru pāriem izloze notiks atsevišķi, notiks 23.aprīlī, bet fināls paredzēts 21.maijā.

Turnīra astotdaļfinālā pērnajā vasarā "Liepājas metalurgs" ar 4:2 uzvarēja Jūrmalas "Spartaku", "Gulbene" ar 3:2 pārspēja Liepājas "Varavīksni", "Jūrmala" ar 5:0 sagrāva "Tukums 2000"/TSS "Salaspils" komandu, bet "Skonto" arī ar 5:0 sagrāva Rīgas Futbola skolas (RFS) komandu. Tāpat "Jelgava" ar 3:1 pārspēja "Valmieru", Rīgas "Daugava" ar 3:1 papildlaikā pieveica "Daugavpils" vienību, "Ventspils" ar 3:0 uzvarēja Ilūkstes NSS, bet Daugavpils "Daugava" ar 4:0 sagrāva "Alberts" komandu.

Pašreizējie Latvijas kausa īpašnieki ir "Ventspils", kas pērnā gada finālā "Skonto" stadionā papildlaikā ar rezultātu 2:1 pārspēja "Liepājas metalurgu".