05.08.2015. 11:24
Hokeja klubs „Liepāja” pavēstījis, ka uz pārbaudes laiku sastāvam pievienojies slovāku uzbrucējs Peters Gapa, kurš līdz šim spēlējis Slovākijas Ekstralīgas klubā ”Poprad”.

22 gadus vecais Peters Gapa savu līdzšinējo hokejista karjeru pavadījis dzimtajā Slovākijā, pārstāvot „Poprad” sistēmu. Ekstralīgā viņš aizvadījis divas pilnvērtīgas sezonas, kuru laikā 86 spēlēs guvis 12 vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles. Gapa „Liepājai” ir pievienojies uz pārbaudes laiku un savus spēkus varēs pierādīt jau šodienas pārbaudes spēlē pret Kazahstānas „Beibaris”.

„Spēlētāju piedāvājums šobrīd ir plašs, jo daudzi grib tikt Liepājas komandā,” kluba mājaslapā citēts komandas menedžeris Toms Strauss. „Tā kā mums nav pieredzes ar leģionāriem, nolēmām izmēģināt vispirms vienu kandidātu. Par labu Peteram Gapam ir tas, ka, pirmkārt, viņš nāk no Slovākijas hokeja, otrkārt, informācija par šo spēlētāju ir iegūta no cilvēkiem, kas ar viņu ir spēlējuši un dod labas atsauksmes.Priekšā ir divas pārbaudes spēles, kurās hokejists varēs sevi parādīt, un tad arī mēs pieņemsim lēmumu.”

„Poprad” komandā nesen spēlēja Latvijas hokejisti Edgars Masaļskis un Juris Štāls, vairākus gadus iepriekš tā bija darbavieta arī Mārtiņam Cipulim un Aleksandram Jerofejevam.

„Liepāja”, kura pagājušajā sezonā Latvijas hokeja Virslīgā ieņēma trešo vietu, gatavošanos jaunajai sezonai uzsāks ar pārbaudes mačiem pret Kazahstānas „Beibaris”. Pirmais jau šovakar 16:00 Brocēnos, bet vēlreiz komandas tiksies piektdien 18:30 Liepājā.

Vārtsargi: Grīnfogels, PetkusAizsargi: Ķepals, Liepiņš, Vībāns, Aniņš, Makarovs, Pāvelsons, AlonderisUzbrucēji: Pujāts, Zabis, Diļevka, Mazurs-Mago, Plānics, Maslovskis, Gapa, Žučkovs, Kuzminovs, Kaļeiņikovs, Nazarovs, Laščenko, Krakausks.

Izmantotie resursi:Pārbaudām slovāku uzbrucēju « HK...Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties