12.11.2014. 22:10
Latvijas hokeja virslīgas regulārā čempionāta mačos šovakar ļoti pārliecinošas uzvaras svinēja kopvērtējuma līdervienības - HK "Liepāja" un HK "Kurbads".

"Liepājas" hokejisti savā laukumā ar 9:2 sagrāva "Ogre/Sāga 97" komandu, lai gan pēc nospēlētām 20 minūtēm vadībā ar 2:0 bija ogrēnieši.

Pirmajā trešdaļā Juliāns Misjus un Ēriks Žohovs panāca 2:0 "Ogre/Sāga 97" labā un šāds rezultāts noturējās līdz pat spēles 26. minūtei, kad Māris Diļevka guva pirmo vārtus liepājnieku labā. Otrā perioda turpinājumā Mārtiņš Oskars Freimanis, Diļevka, Pauls Hodzko, Klāvs Plānics, Mārtiņš Gipters un Bruno Zabis vēl sešas reizes raidīja ripu viesu vārtos, panākot 7:2. Bet pēdējā trešdaļā Hodzko un Arturs Ozols guva vēl divus vārtus, uzstādot mača galarezultātu.

Tikmēr "Kurbada" hokejisti izbraukumā guva desmit vārtus, ar 10:2 sakaujot HASC "Jūrmala" komandu, lai gan vēl otrā perioda sākumā rezultāts bija 1:1.

Mača rezultātu pirmās trešdaļas beigās atklāja Jānis Straupe, bet otrā perioda sākumā jūrmalnieku debitants Ivans Boiko panāca izlīdzinājumu. Tomēr trešdaļas turpinājumā dominēja "kurbadieši" - Jurijs Kļujevskis, Emīls Potāpovs, un divreiz Aleksandrs Macijevskis bija precīzi un panāca jau 5:1. Perioda pēdējā minūtē Edgars Lipsbergs samazināja rezultāta starpību, bet pēdējo 20 minūšu laikā Toms Hartmanis, Jānis Straupe, Dāvis Straupe un divreiz Potāpovs raidīja ripu jūrmalnieku vārtos - 10:2.

Macijevskis šajā mačā sakrāja sešus rezultativitātes punktus (divi vārti un četras piespēles), bet ar hat-trick izcēlās Potāpovs.