07.07.2015. 12:36
No 17. līdz 19. jūlijam Liepājas atklātajos māla seguma kortos Latvijas tenisa komanda aizvadīs Deivisa kausa Āfrikas/Eiropas zonas 2. grupas dueli ar Madagaskaras tenisistiem, informē Latvijas Tenisa savienības (LTS) preses dienests.

  • Deivisa kausā aizvadīta 6 stundas un 43 minūtes ilga cīņa 2015. g. 9. marts

Šogad Deivisa kausa dažādos līmeņos piedalās vairāk nekā 120 valstu izlases, bet Latvijas komanda cīnīsies Āfrikas/Eiropas zonas 2. grupā.

Latviju sacensībās pārstāvēs četri tenisisti - brāļi Jānis un Mārtiņš Podžus, kā arī Miķelis Lībietis, bet par ceturto vietu izlasē savā starpā konkurē Miks Losbergs un Artūrs Lazdiņš. Kurš no abiem pārstāvēs Latviju, kļūs zināms 7. jūlijā, kad abu izlašu kapteiņiem ir jāpaziņo komandu sastāvi.

Tradicionāli pirms Deivisa kausa sacensībām 15.jūlijā norisināsies arī bērnu diena, kad iespēja uzspēlēt ar Latvijas Deivisa kausa spēlētājiem tiks dota jaunākajiem topošajiem tenisistiem.

«Deivisa kausa mači ik gadu mūsu spēlētājiem sniedz jaunu impulsu un uzrāvienu, ikkatram sportistam ir ļoti liels gods pārstāvēt savu valsti. Tāpat šāda līmeņa sacensību norise Latvijā ļauj arī jaunajiem tenisistiem sastapt pasaules mēroga sportistus - viņu spēles klātienē ir piemērs un stimuls jauniešu turpmākajām gaitām tenisā. Latvijas izlases tenisisti nupat ir rādījuši labu sniegumu turnīros Stambulā un Austrijā, līdz ar to varam sagaidīt interesantas spēles un labus rezultātus arī Liepājā,» stāsta Latvijas Tenisa savienības prezidents Juris Savickis.

Šogad Deivisa kausa sacensības pēc 11 gadu pārtraukuma atgriezušās Liepājas atklātajos māla seguma kortos, šovasar padarot Liepāju par Latvijas tenisa galvaspilsētu, kur tenisisti visas vasaras garumā pulcējas dažādos tenisa turnīros.

Latvijas un Madagaskaras komandu sastāvus izlašu kapteiņiem jāpaziņo 10 dienas pirms sacensību sākuma

Deivisa kauss ir lielākās sacensības pasaulē nacionālajām vīriešu tenisa izlasēm, kurās Latvijas izlasei jau ir 22 gadu sena vēsture. Tā šajā kausā piedalās kopš 1993. gada, Āfrikas/Eiropas zonas 1. grupu sasniedzot 2008., 2010. un 2014. gadā.Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties