28.09.2014. 18:51
„OlyBet” Baltijas Basketbola līgas (BBL) kausa izcīņas finālmačā šodien mājinieki „Liepāja/Triobet” basketbolisti ar 74:61 pārspēja Igaunijas klubu TU/”Rock”, pirmoreiz triumfējot šajā turnīrā. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts mājinieku līderis Mareks Jurevičus.

Uzvarētāju rindās ar 13 punktiem izcēlās Mareks Jurevičus, bet pa desmit punktiem sakrāja Dveins Džonsons, Jānis Antrops un Edgars Zeļonis. TU/"Rock" komandas labā pa 13 punktiem guva Augusts Pečukevičs un Joseps Tome.

Spēli veiksmīgāk iesāka Liepājas komandas basketbolisti, kuri pirmajā ceturtdaļā prata iekrāt sešu punktu pārsvaru (20:14), bet lielajā pārtraukumā liepājnieki devās, rezultātam esot 40:36. Trešās ceturtdaļas vidū mājinieki panāca 48:39, bet pirms pēdējām desmit minūtēm „Liepāja/Triobet” bija vadībā ar astoņu punktu pārsvaru – 56:48. Pēdējā ceturtdaļā liepājniekiem izdevās palielināt pārsvaru un finālspēles pēdējās minūtes aizritēja bez intrigas.

Pirms tam šodien mačā par trešo vietu Latvijas čempionvienība BK „Ventspils” ar 86:76 pieveica Lietuvas klubu KK „Šiauliai”.

Atgādinām, ka sestdien pusfināla cīņās „Ventspils” ar 70:71 piekāpās „Liepājai/Triobet”, bet „Šiauliai” ar 59:62 zaudēja TU/”Rock”.

Jurevičus 13 (4 rez. piesp., 4 kļūdas, 3 pārtv.b.), Džonsons 10, J. Antrops 10, Zeļonis 10 (3 bloki), G. Antrops 8, Helmanis 8, Mažutis 8 (6 rez. piesp., 5 atl.b.), Blaus 7 (6 atl.b.); Pečukevičs 13 (5 rez. piesp.), Tome 13, Petrukonis 10.