10.01.2014. 14:17
Basketbola klubs „Liepāja/Triobet” sastāvu pastiprinājis ar aizvadītajā sezonā „Jēkabpilī” spēlējušo Pīdžeju Hilu, portālu Sportacentrs.com informēja Liepājas kluba direktors Artūrs Košeļevs.

2012./2013. gada sezonā amerikāņu izcelsmes aizsargs spēlēja basketbola klubā „Jēkabpils”, kļūstot par vienu no komandas līderiem, bet šo sezonu sāka Grieķijas vienībā „Apollon Patras”. 12 spēlēs Grieķijā 26 gadus vecais basketbolists vidēji mačā laukumā pavadījis 20,9 minūtes, gūstot 8,8 punktus.

Jau šodien Hils ieradīsies Rīgā, lai pēcāk dotos uz Liepāju. Kā sarunā ar portālu Sportacentrs.com atklāja Liepājas kluba direktors Artūrs Košeļevs, līgums ar basketbolistu panākts līdz šīs sezonas beigām. Tāpat viņš neslēpa, ka komanda turpina meklēt spēlētāju, kurš varētu spēlēt trešā vai ceturtā numura pozīcijā.

Jau vēstīts, ka īsi pēc jaunā gada Liepājas komandu pameta Mareks Jurevičus un Ingus Jakovičs. Pirmais karjeru turpinās Ukrainā, bet otrais parakstīja ilgtermiņa līgumu ar „VEF Rīga” klubu.

Latvijas Basketbola līgas (LBL) turnīra tabulā „Liepāja Triobet” šobrīd ieņem piekto vietu (11 uzvaras un 7 zaudējumi), bet Baltijas Basketbola līgā komanda pratusi izcīnīt divus panākumus septiņos mačos, B apakšgrupā ieņemot piekto vietu.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties