01.12.2013. 22:39
Graujošu uzvaru Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta mačā svētdien izcīnīja Kurzemes klubs Liepāja/Triobet.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Aizvadītajā cīņā liepājnieki ar rezultātu 96:44 sagrāva galvaspilsētas vienību LMT Basketbola akadēmija jeb Latvijas U-18 izlases bāzes komandu.

Čempionāta kopvērtējuma līdere ar astoņām uzvarām astoņās spēlēs ir Ventspils komanda, kurai ar desmit panākumiem 12 mačos seko Jēkabpils. Trešā ar deviņām uzvarām 12 spēlēs ir Valmiera, kurai ar astoņiem panākumiem 11 cīņās seko Liepāja/Triobet.

Uz piekto vietu pacēlusies Jūrmala/Fēnikss vienība, kam 12 mačos ir sešas uzvaras, bet pieci panākumi 12 cīņās ir Barons kvartālam. Vēl Saldus ar pieciem panākumiem 13 spēlēs ieņem septīto vietu, bet Latvijas Universitātes komanda un Jelgava iekrājušas pa četrām uzvarām 12 spēlēs.

Desmitajā vietā ar divām uzvarām 12 mačos ir biznesa augstskolas Turība komanda, bet LMT Basketbola akadēmija jeb Latvijas U-18 izlases bāzes komanda cietusi neveiksmes visās sešās līdz šim aizvadītajās spēlēs.

No 12 komandām turnīrā joprojām nav iesaistījusies valsts čempione VEF Rīga, kas pirmos LBL mačus aizvadīs vien decembrī.

VEF Rīga LBL turnīrā ar desmit komandām šosezon spēlēs vien vienu apli izbraukumā, bet ar vicečempioniem "Ventspils" aizvadīs divas cīņas (kopā - 12 spēles). "Ventspils" ar visām komandām izspēlēs divus apļus (kopā - 22 spēles), Latvijas U-18 izlase ar visām komandām, izņemot VEF Rīgu, izspēlēs divus apļus (kopā - 21 spēli). Savukārt pārējās deviņas komandas savā starpā spēlēs pa četrām reizēm (kopā - 37 spēles). Komandu vietas turnīra tabulā tiek noteiktas pēc izcīnīto uzvaru procenta.

Tikmēr izslēgšanas turnīrā saglabāsies pēdējo gadu ierastā sistēma, un tajā piedalīsies sešas komandas. Pirmās divas kārtas sērijas notiks līdz trim uzvarām, bet finālā komandas sacentīsies līdz četriem panākumiem.

Kā zināms, aizvadītās sezonas finālsērijā VEF Rīga uzvarēja Ventspils komandu ar rezultātu 4-1, valsts čempiona titulu izcīnot trešo reizi pēc kārtas.Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties