22.12.2015. 22:37
Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā šajā vakarā ''Liepāja'' ar 12:2 sagrāva ''HS Rīga 99/HK Tukums'' hokejistus, bet divu Rīgas komandu cīņā Latvijas čempione HK ''Mogo'' ar 6:3 pieveica mājinieci HK ''Prizma'' vienību.

Volvo ledus hallē ''Mogo'' un ''Prizmas'' cīņā viesi izmantoja jau pirmo vairākumu, kad 9. minūtē ar precīzu metienu izcēlās Elviss Želubovskis. Līdz perioda beigu daļai ''Mogo'' bija guvusi vēl divus bezatbildes vārtus un atradās vadībā ar 3:0. ''Prizmas'' cerības kļuva lielākas, kad Vitālijs Hvorostiņins sekundi (!) pirms perioda beigām vairākumā vienus vārtus atguva (1:3).

Otrajā periodā ''Mogo'' pēc Sergeja Durdina metiena atkal atjaunoja trīs vārtus pārsvaru (4:1), bet zināmu intrigu atgrieza Jurijs Kļujevskis (2:4). Pēdējās 20 minūtēs čempione gan aizvadīja pārliecinoši, uzvarēja tās ar 2:1, bet visā spēlē svinēja 6:3 panākumu. ''Mogo'' sastāvā divi vārti Ronaldam Cinkam, bet trīs rezultatīvas piespēles Andrejam Lavrovam.''Prizmas'' sastāvā 1+2 Valērijam Fiļimonovam.

Liepājas ledus hallē vietējā ''Liepāja'' kārtējo graujošo zaudējumu sagādāja ''HS Rīga 99/HK Tukums'' hokejistiem, iemetot 12 ripas un apspēlējot pretiniekus ar 12:2. Māris Diļevka vieniem vārtiem pievienoja trīs rezultatīvas piespēles, pa trim rezultativitātes punktiem Iļja Žučkovam (2+1) un Klāvam Plānicam (1+2), bet pa diviem vārtiem Guntim Pujātam un Markam Kaleiņikovam.

Tagad Virslīgas turnīrā paredzēta nedēļas gara pauze, bet 26. pulksten 14 Latvijas Virslīgas zvaigžņu spēle, kurā savā starpā tiksies Oļega Sorokina un Rodrigo Laviņa komandas.

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācija