20.08.2015. 09:36
Gatavojoties jaunajai sezonai, trešo pirmssezonas pārbaudes spēli vakar aizvadīja "Liepāja", kas savā laukumā ar 5:2 pārspēja "Zemgale/LLU" hokejistus. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Dmitrijs Korņilovs.

Mača pirmajā periodā laukuma saimniekiem izdevās gūt divus vārtus, kad precīzi bija un jelgavnieku vārtos stāvošo Tomu Konrādu pārspēja Kārlis Liepiņš un Klāvs Plānics. Otrajā trešdaļā precīzi bija arī Dmitrijs Korņilovs un Sergejs Daņilovs, panākot jau 4:0. Perioda izskaņā "Zemgalei" vienus vārtus atgūt izdevās.

Trešā perioda ievadā jelgavnieki realizēja skaitlisko vairākumu un guva vēl vienus vārtus. Trešdaļas turpinājumā gan vairākumu realizēja arī liepājnieki, otro reizi mačā izceļoties Dmitrijam Korņilovam, un liepājniekiem svinot uzvaru ar 5:2.

Atgādināsim, ka šī liepājniekiem bija jau trešā pārbaudes spēlē, iepriekš komanda divas reizes piekāpās Kazahstānas čempionāta klubam Atirau "Beibarys". "Zemgale/LLU" hokejistiem šī bija pirmā pārbaudes spēle. Jau rīt, 21. augustā, abas komandas Jelgavas ledus hallē aizvadīs vēl vienu savstarpēju spēli.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa