05.05.2014. 17:54
SMScredit.lv Virslīgas spēlē "Liepāja" savā laukumā ar 2:0 uzvarēja Jūrmalas "Spartaku". Vārtus uzvarētāju labā guva Kristians Damians Toress un Jānis Ikaunieks.

Lai gan pirmajā puslaikā rezultāts netika atklāts, tomēr abām komandām bija dažas iespējas gūt vārtus. 25.minūtē liepājnieks Krišs Kārkliņš, izpildot soda sitienu, pārcēla bumbu pāri sieniņai, tomēr apaļo priekšmetu spēja nofiksēt "Spartaka" vārtsargs Pāvels Davidovs. Jūrmalas kluba futbolistiem bija vairākas labas pozīcijas precīza sitiena izdarīšanai, tomēr viesi neprata realizēt komandas biedru sarūpētās iespējas.

Ja pirmajās 45 minūtēs vārti netika gūti, tad jau otrā puslaika sākumā "Liepāja" atklāja rezultātu. Pirmajā puslaikā uz maiņu nākušais liepājnieku viesspēlētājs Kristians Damians Toress labā ātrumā aizcīnījās līdz "Spartaka" soda laukuma robežai, no kurienes pārspēja Davidovu.

"Spartaks" jau pēc četrām minūtēm varēja izlīdzināt rezultātu. Pēc centrējuma bumba nonāca pie tālā vārtu staba, kur Kevins Mena nevis centās no asa leņķa pārspēt Raivo Varažinski, bet gan atspēlēja bumbu vārtu priekšā, kur viesu kapteinis Vitālijs Smirnovs izdarīja ļoti labu sitienu pa vārtiem. Varažinskis atgriezās pozīcijā vārtu vidū un izglāba liepājniekus no vārtu zaudējuma.

Mača temps pamazām atkal pierima, savukārt liepājnieki tā vietā, lai iesēstos savu vārtu virzienā, labprāt meklēja variantus uzbrukumā un atrada iespēju dubultot pārsvaru. 63.minūtē pēc centrējuma savus sestos vārtus Virslīgas sezonā guva Jānis Ikaunieks.

"Spartaks" turpināja likt uzsvaru uz uzbrukuma futbolu, tomēr saspēle viesiem īsti nepadevās, līdz ar to "Spartaks" arī nenonāca līdz vārtu gūšanas momentiem. Gluži pretēji – 86.minūtē Jānis Ikaunieks guva vēl vienus vārtus, tiesa, tie gan netika ieskaitīti aizmugures stāvokļa dēļ.

"Liepāja" – "Spartaks" 2:0 (0:0)Vārti: Toress 48' J.Ikaunieks 63'Brīdinājumi: Mežs 25' Grebis 74' – Mehremičs 34' Gauračs 66' Kozlovs 69' Krjauklis 74'"Liepāja": Varažinskis, Mežs, Hošino, Flaksis, J.Ikaunieks (Šadčins 90'), D.Ikaunieks (Toress 40'), Šlampe, Gucs, Kārkliņš, Afanasjevs, Grebis (Verpakovskis 82')."Spartaks": Davidovs, Šlampe, Smirnovs, Mehremičs (Punculs 75'), Krjauklis, Domingess (Lamptejs 64'), Mickevičs, Hmizs (Kazačoks 62'), Kozlovs, Mena, Gauračs.Galvenais tiesnesis: Jevgenijs Vasjukovs.