12.12.2015. 19:44
Aizraujošā spēlē Latvijas hokeja čempionātā uzvaru svinēja "Liepāja", kas savā laukumā atspēlēja trīs vārtu deficītu, izglābās 27 sekundes līdz pamatlaika beigām un desmitajā bullīšu sērijā nodrošināja uzvaru pār "Kurbadu" (5:4).

Liepājā nu jau par tradīciju izveidotais mantiņu lietus varēja sākties septītajā minūtē, kad Guntis Pujāts septiņas sekundes pēc vairākuma beigām izvirzīja "Liepāju" vadībā (1:0). Cik spēle labi sākās, tik murgains kurzemniekiem izvērtās tās turpinājums. 11. minūtē vairākumu realizēja Aleksandrs Kerčs juniors (1:1), bet 17. minūtē vēl vienu vairākumu izmantoja Viktors Jasjonis – jau 2:1 "Kurbada" labā.

Trešdaļas pašā izskaņā liepājnieki 21 sekundi varēja spēlēt piecatā pret trim, taču otrās trešdaļas sākumā teju minūti lielais vairākums bija ogrēniešiem. Tas gan palika neizmantots, tomēr trešdaļas turpinājumā "Kurbads" tik un tā guva vēl divus vārtus. 24. minūtē pārsvaru dubultoja Mārcis Zembergs, savukārt 31. minūtē izcēlās Toms Hartmanis (4:1).

Pēc otrās trešdaļas liepājnieki veica vārtsargu maiņu, Vadimam Miščukam stājoties Nila Grīnfogela vietā, un kurzemniekiem izdevās atgriezt intrigu. 45. minūtē Māris Diļevka vairākumā panāca 2:4, bet nepilnas piecas minūtes līdz beigām Iļja Makarovs starpību samazināja līdz minimumam (3:4), piespiežot viesus pieprasīt pusminūtes pārtraukumu. Simts sekundes līdz pamatlaika beigām liepājnieki paši pieprasīja pārtraukumu, noņēma vārtsargu, un mājinieku masīvais spiediens uz vārtu priekšu deva rezultātu - komandas kapteinis Dmitrijs Korņilovs 27 sekundes līdz beigām izrāva neizšķirtu (4:4).