19.02.2017. 21:19

Abas komandas iepriekš tikušās četras reizes, no kurām trijās uzvaru svinējuši liepājnieki. Lai arī abas komandas turnīra tabulā atrodas blakus, punktu starpība starp abām pirms mača bija deviņi punkti. Savā laukumā "Liepāja" bija favorīte, to pierādot arī laukumā.

Liepājnieki favorītu statusu apliecināja ārkārtīgi ātri, rezultātu pēc trīs ar pusi spēlētām minūtēm atklājot Egilam Kalnam. Nepagāja pat trīs minūtes, kad Valters Freijs dubultoja "Liepājas" pārsvaru. Rīdzinieku iespēja sadeldēt deficītu radās 15. minūtē, kad pirmo vārtu autors Kalns devās uz noraidīto soliņa. Vairākums palika nerealizēts, pirmajam periodam tā arī noslēdzoties ar rezultātu 2:0.

Otrā perioda sākumā "Rīga" tika pat pie lielā skaitliskā vairākuma, bet to neprata pārvērt vārtu guvumā. Pēc teju pus aizvadītas spēles sekoja vārtsargu maiņa "Rīgas" rindās, Normunda Borskoviča vietu ieņemot Jānim Vorim. Līdzīgi kā Borskovičs pirmajā periodā, arī Voris kapitulēja divas reizes. Vispirms biņu pārspēja Roberts Štelmahers, bet nepilnas divas minūtes vēlāk Kārlis Liepiņš, uzstādot gala rezultātu pēc diviem periodiem - 4:0.

Ko rīdziniekiem neizdevās paveikt pirmajos divos periodos, to ar uzviju izdevās panākt trešā perioda pirmajās četrās ar pusi minūtēs. Vispirms Ruslans Ignatovičs atvēra viesu komandas rēķinu, bet pēc tam realizēja arī skaitlisko vairākumu (2:4). Perioda vidū "Rīga" nerealizēja skaitlisko vairākumu, bet vēlāk pati divreiz paliekot mazākumā, zaudējot iespējas atspēlēties. Vienā no tiem tika zaudēti arī vārti pēc Kristera Freiberga precīzā metiena, mačam noslēdzoties ar Liepājas komandas uzvaru - 5:2.

"Liepāja" - HS "Rīga" 5:2 (2:0, 2:0, 1:2)

Vārti: 03:30 Kalns (Diļevka, Freibergs) 1:0, 06:14 Freijs (Ozoliņš, Ļeščovs) 2:0, 36:37 Štelmahers (Miezis, Kaleinikovs) 3:0, 38:31 Liepiņš (Žučkovs, Rimjāns) 4:0, 41:40 Ignatovičs (Kalnbērziņš, Potāpovs) 4:1, 44:18 Ignatovičs (Kalnbērziņš, Potāpovs) 4:2, 58:27 Freibergs (Kondrats, Kalns) 5:2.Soda minūtes: 12-18Vārtsargi: Vadims Miščuks - Normunds Borskovičs (29:40 Jānis Voris)

Izmantotie resursi:lhf.lv

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029