11.01.2014. 22:36
Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā 16. uzvaru pēc kārtas izcīnījusi komanda "Lielvārde", kas šovakar savā laukumā ar 17:5 sakāva "Ķekavas Bulldogs" florbolistus. "RTU/Inspecta" sīvā cīņā ar 5:4 pieveica "Ķekavu", turnīra tabulā saglabājot 1.vietu.

"Lielvārde" savā laukumā uzņēma "Ķekavas Bulldogs" un jau pirmo 10 minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 3:0. Līdz pirmajām pārtraukuma viesi divus vārtus gan atguva – 3:2. Kā izrādījās, ķekaviešu veiksmei šoreiz bija gadījuma raksturs, jo pēc otrā perioda lielvārdieši atradās vadībā ar 12:4, bet visā mačā uzvarēja ļoti pārliecinoši – 17:5.

Par labāko spēlētāju "Lielvārdes" rindās atzina gados jauno Oskaru Dūdenu, kuram šajā mačā 2 (1+1) punkti. Ļoti rezultatīvs bija Artis Savins, kurš 42 minūšu laikā guva četrus vārtus un izdarīja vienu piespēli, bet tad nopelnīja 12 soda minūtes par nesportisku uzvedību. Pa četriem punktiem guva Aivis Kusiņš, Toms Akmeņlauks un Mikus Valpēters, bet trīs punkti Sandra Virsnīša kontā. Rezultatīvākais "Ķekavas Bulldogs" sastāvā ar 4 (3+1) punktiem bija Matīss Jansons, bet 3 (2+1) punktus guva Nils Meļķis. Lielvārdiešiem tā bija jau 16. uzvara pēc kārtas, ar 51 punktu viņi joprojām ieņem 3.vietu.

Rīgas Olimpiskajā sporta centrā Virslīgas līdere "RTU/Inspecta" uzņēma "Ķekavas" florbolistus. Pēc pirmā perioda uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts – 1:1. Spēles vidū viesi izvirzījās vadībā ar 3:1, bet līdz otrajam pārtraukumam studenti rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 2:3. 47.minūtē ķekavietis Edijs Hammers vēlreiz vadībā izvirzīja savu komandu (4:3), bet atlikušajā laikā pa vārtiem guva "RTU/Inspecta" spēlētāji Toms Rutkis un Jānis Jaunzems, nodrošinot savai komandai uzvaru ar 5:4.

Par labāko spēlētāju "RTU/Inspecta" sastāvā tika atzīts Gvido Lauga, kuram divas rezultatīvas piespēles. Divus vārtus guva viņa komandas biedrs Kārlis Bulāns. Labākā gods komandā "Ķekava" tika Tomam Briedim, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. "RTU/Inspecta" pēc šī panākuma ar 52 punktiem saglabāja 1.vietu turnīra tabulā.

Izmantotie resursi:floorball.lvSolncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties