04.01.2014. 21:47
Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā 14.uzvaru pēc kārtas izcīnījusi komanda "Lielvārde", kas šovakar savā laukumā ar 7:4 pieveica "Madonu". Ar 4 (2+2) punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Toms Akmeņlauks.

"Lielvārdes" panākumu sērija sākās vēl oktobra beigās, kad pie komandas stūres stājās Iļja Nazarovs. Turpretī "Madonai" pēdējās spēles ne tuvu nebija tās veiksmīgākās – piedzīvoti jau seši zaudējumi pēc kārtas. Par Lielvārdes novada sporta centrā notikušās spēles favorītiem noteikti bija jāuzskata mājinieki, tomēr ar triju punktu izcīnīšanu tik viegli vieniem nemaz negāja – ja pēc pirmā perioda "Lielvārde" atradās vadībā ar 3:1, bet spēles vidū pat ar 5:1, tad pēdējās trešdaļas vidū viesi mājinieku pārsvaru bija samazinājuši līdz minimumam – 5:4. Lielvārdieši tomēr tika pie savas četrpadsmitās uzvaras pēc kārtas – pēdējā minūtē Toms Akmeņlauks raidīja bumbiņu tukšos madoniešu vārtos, nofiksējot galarezultātu – 7:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Artūrs Skadiņš, kura kontā viens vārtu guvums. Toms Akmeņlauks savāca 4 (2+2) punktus, bet Aivim Kusiņam un Jurim Gribustam pa 2 (1+1) punktiem. Labākā gods "Madonas" sastāvā tika Mārtiņam Lapsiņam, kurš ar rezultativitāti neizcēlās, divus vārtus guva Guntis Jansons. Pēc šī panākuma "Lielvārde" ar 45 punktiem joprojām ieņem 3.vietu.

Izmantotie resursi:floorball.lvBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties