01.07.2012. 13:08
Lielbritānijas basketbola valstsvienībai Londonas olimpiskajās spēlēs tomēr nepalīdzēs divi Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) spēlētāji - centrs Bairons Malenss guvis savainojumu, bet aizsargs Bens Gordons nav ieradies uz treniņnometni.

Sākotnējā sastāvā starp 21 spelētāju bija trīs NBA spēlējošie - "Bulls" uzbrucējs Luols Dengs, "Pistons" aizsargs Bens Gordons un "Bobcats" centrs Bairons Malenss. Tagad izskatās, ka mājiniekiem palīdzēs tikai pirmais no šiem vīriem. 213 centimetrus garais Malenss guva kājas pirksta savainojumu un nespēja pievienoties komandai treniņnometnē Hjūstonā. 23 gadus vecais Malenss nupat aizvadīja labāko sezonu NBA karjerā, "Bobcats" labā vidēji 22,5 minūtēs gūstot 9,3 punktus un izcīnot 5,0 atlēkušās bumbas.

29 gadus vecais Bens Gordons, kurš sezonu noslēdza Detroitas "Pistons" rindās, bet drafta naktī tika aizmainīts uz Šarloti, bijis Lielbritānijas izlases kandidāts no 2008. gada, taču tā arī ne reizi nav uzspēlējis valstsvienības rindās. Tas nenotiks arī Londonas spēlēs. Iemesli četru gadu laikā bijuši dažādi - kā savainojumi, tā ģimenes apstākļi un citas saistības. Tiesa, pirms gada Gordons pat ieradās Lielbritānijā, lai nofotografētos kopā ar komandu.

Hjūstonā briti piedzīvoja piecas neveiksmes piecos mačos (reizi pret Nigēriju un pa divām reizēm pret Lietuvu un Krieviju), bet šodien atgriežas mājās, lai turpinātu gatavoties spēlēm.

Izmantotie resursi:BBC SportKušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties