15.10.2017. 19:25

Rīgas "Dinamo" pēc zaudējuma Čerepovecā (1:3) veica vērienīgas izmaiņas virknējumos. Uzbrukumā tika izjaukti pilnīgi visi četrinieki, un šoreiz nominālajā pirmajā maiņā spēlēja Miks Indrašis Māris Bičevskis un Miķelis Rēdlihs, kamēr Nikolajs Žerdevs tika pārcelts uz trešo maiņu pie Ņikitas Jevpalova un Emīla Ģēģera. Sastāvā atgriezās Denijs Kristo, savukārt aizsardzībā klāt nāca Georgijs Pujacs un Aleksandrs Jerofejevs, malā atstājot lietuvieti Neriju Ališausku.

Pirms četrām dienām Ņižņijnovgorodā pirmie vārti tika gūti otrās trešdaļas sestajā minūtē ("Torpedo" uzvarēja ar 3:1), bet šovakar pirmā ripa vārtos lidoja jau 230. sekundē. Pēc Indraša un Mihaila Žukova abpusējiem noraidījumiem komandas spēlēja četratā pret četri, un viesi, Gintam Meijam pazaudējot ripu, pretuzbrukumā izmantoja izgājienu divatā pret vienu aizsargu – Krišjānis Rēdlihs nosedza piespēles līniju, un Mihails Gračovs pats uzņēmās iniciatīvu, trāpot tuvajā stūrī (1:0).

Ja trešdaļas beigās rīdziniekiem izdevās arvien biežāk apdraudēt sāncenšu vārtus, tad otrajā periodā laukumā saimniekoja viesi. Ņižņijnovgorodas "Torpedo" kopumā šajā trešdaļā vārtu rāmī izdarīja 17 metienus pret tikai diviem rīdzinieku un 28. minūtē arī dubultoja pārsvaru. Lietuviešu vārtsargs Mants Armalis tika galā ar diviem metieniem, taču ripa atleca pie Kirila Urakova, kurš netraucēts no metra attāluma panāca 2:0.

Trešās trešdaļas sākumā Miķelis Rēdlihs izšķērdēja izcilu iespēju samazināt deficītu, neizmantojot izgājienu viens pret vienu, un "Torpedo" simboliski sodīja rīdziniekus, Jegoram Dudinam jau drīzumā izslidojot pret Armali un apspēlējot lietuvieti (3:0). Divas minūtes vēlāk gan dinamiešiem beidzot izdevās pārspēt Ivanu Ļisutinu – vairākumā teicami no zilās līnijas iešāva somu aizsargs Ansi Salmela (1:3), kuram tie bija pirmie vārti šosezon. Rīgas "Dinamo" vēl trīsarpus minūtes līdz beigām noņēma vārtsargu, izprovocēja arī noraidījumu, taču drīzumā mājinieki paši nopelnīja divus noraidījumus un spiedienu otrajos gūtajos vārtos tā arī nepārvērta.

Rīgas "Dinamo" pēdējo 17 spēļu laikā ir izcīnījusi tikai vienu uzvaru, Bratislavā pagarinājumā ar 3:2 apspēlējot vietējo "Slovan," un savā laukumā šosezon pamatlaikā zaudējusi visās astoņās cīņās. Šovakar rīdzinieki uzsāka piecu mājas spēļu sēriju un nākamo maču aizvadīs parīt pret Čerepovecas "Severstal".

Vārti: 3:50 Gračovs 0:1, 27:55 Urakovs (Smolins, Tičars) 0:2, 42:40 Dugins 0:3, 44:55 Salmela (Stolerijs, Kristo, vair.) 1:3Metieni: 15:29Soda minutes: 12:8Vārtsargi: Mants Armalis – Ivans Ļisutins

Mants Armalis (Jānis Kalniņš); Viljams Rens – Guntis Galviņš, Karls Stolerijs – Krišjānis Rēdlihs, Ansi Salmela – Kristaps Zīle, Georgijs Pujacs – Aleksandrs Jerofejevs; Miks Indrašis – Māris Bičevskis – Miķelis Rēdlihs, Gunārs Skvorcovs – Vitālijs Pavlovs – Frenks Razgals, Nikolajs Žerdevs – Ņikita Jevpalovs – Emīls Ģēģeris, Gints Meija – Brendons Makmilans – Denijs Kristo.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga