31.05.2015. 13:00
Vakardien Brazīlijas pilsētā Riodeženeiro norisinājās pasaulslavenās sacensību sērijas "Arnold's Classic" kārtējais posms un tajā, profesionālā bodibildinga kategorijā, uzvaru izcīnīja Mamdu Elsbiajs, kurš pazīstams arī kā Lielais Ramijs.

Pretēji iepriekšējiem Starptautiskās bodibildinga federācijas profesionāļu turnīriem, Brazīlijas "Arnold's Classic" posms bija savācis ļoti iespaidīgu dalībnieku sastāvu, jo tam bija pieteikušies Mamdu Elsbiajs, Sedriks Makmilans, Viktors Martinezs, Huans Morels, Tonijs Frīmens, Brendons Karijs un citi.

Tomēr, visu cieņu pārējiem dalībniekiem, taču lielākā daļa profesionālā bodibildinga fanu gaidīja tieši Elsbiaja uzstāšanos. "Big Ramy", jeb Lielais Ramijs, kurš nebija kāpis uz skatuves koš 2014. gada "Mr.Olympia" sacensībām un šajā laikā pamainīja treneri, proti no Denisa Džeimsa pārcēlās pie Džordža Faraha.Šajā sacensībās talantīgais Ēģiptes atlēts parādīja, ka visi viņu slavinošie stāsti nav bijuši veltīgi un apsteidza visu iespaidīgo atlētu plejādi, tādējādi ne tikai uzvarot vienā sezonas posmā, bet arī kvalificējoties šī gada Olimpijai.

Otrajā vietā palika Sedriks Makmilans, bet iepriekšējā posma pirmo divu vietu ieguvēji, Huans Morels un Viktors Martinezs ierindojās divās nākošajās pozīcijās. Veterāns Tonijs Frīmens palika piektais, bet sešinieku noslēdza Brendons Karijs. Tālāk sekoja Freds Smols, Lajonels Bejeke, bet pēdējo vietu dalīja Spānijas atlēts Rauls Karasko un Hosē Luiss Rodrigezs no Kolumbijas.

Šajā nedēļas nogalē norisinājās arī vēl virkne ar citām PRO līgas sacensībām, tāpēc minēsim tikai uzvarētājus. Tajā pašā Arnolda Švarcenegera vārdā nosauktajā turnīrā Fitnesa kategorijā labākā bija Betānija Vagnere Cisternino. Savukārt Omahas PRO turnīrā, Figūras kategorijā uzvarēja Ivana Ivusiča. Turpat, bet jau vīru bodibildingā svarā līdz 212 mārciņām (96 kg) triumfēja Bulgārijas atlēts Dobromirs Delevs. Džoja Hendersone bija labākā Women's Physique kategorijā, bet dāmu bodibildingā, kur sacensības notiek diezgan reti, labākā bija Liza Krosa.

Ernests Flauerss uzvarēja Kolorado štatā notiekošajā "Mile High PRO" pludmales bodibildinga kategorijā, bet Žaklina Abramsa bija labākā Women's Physique. Visbeidzot Kalifornijas PRO turnīrā uz skatuves kāpa tikai Bikini kategorijas dāmas, turklāt arī "Masters" kategorijā. Keita Abatī un Krisija Čina mājās no šī turnīra devās ar uzvarām.

Izmantotie resursi:IFBB Professional Leaguemusculardevelopment.combodybuilding.comZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties