23.04.2014. 15:14
Spring Championship of Online Poker (SCOOP) ir viens no gada vislielākajiem un bagātākajiem pokera turnīru čempionātiem, ar vairāku miljonu lielu balvu fondu, daudziem turnīriem un dažādiem dalības maksu līmeņiem, kas būs piemēroti spēlētājiem ar jebkura lieluma spēles kapitālu.

SCOOP 2014 notiks no 4. līdz 18. maijam, un tā ietvaros notiks 45 turnīri. Ievērojamākais notikums būs $10'300 galvenais turnīrs, kas notiks 18. maijā, tomēr sev piemērotu turnīru atradīs ikviens, jo turnīru dalības maksas sāksies no tikai $5,50. Iepazīstieties ar SCOOP turnīru kalendāru jau tagad PokerStars.eu SCOOP mājas lapā. Katra SCOOP turnīra fināla galda apskatu meklējiet PokerStars blogā.

Pagājušā gada SCOOP High kopvērtējuma uzvarētājs un SCOOP 2013 Kopvērtējuma 2. vietas ieguvējs, PokerStars PRO komandas spēlētājs, Džordžs Danzers par gaidāmo SCOOP 2014 turnīru sēriju stāsta: “SCOOP ir lieliska turnīru sērija, jo tajās ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko dalības maksu – Augsta, Vidēja vai Zema. Neatkarīgi no dalības maksas, uzvarot jebkuru no SCOOP turnīriem spēlētājiem ir iespēja iegūt vienu no prestižākajiem online turnīru uzvarētāju tituliem. Arī šogad esmu uzstādījis mērķi iegūt pēc iespējas vairāk punktus, lai atkal būtu starp labākajiem SCOOP kopvērtējuma spēlētājiem, kā arī iegūt jaunas SCOOP uzvarētāju aproces, ko pievienot jau esošajām trīs SCOOP aprocēm.

Pāris fakti par SCOOP 2014* 18 pokera spēles veidi* 15 pokera formāti* 13 turnīri ar vismaz $1 miljonu balvu fondā* 90 turnīri ar vismaz $100K+ balvu fondā

Nepalaid garām iespēju un kvalificējies SCOOP 2014 turnīriem jau laicīgi. PokerStars.eu kvalifikācijas turnīri pieejami sākot no $1. Kvalifikācijas turnīru sarakstu varat apskatīt PokerStars.eu istabā sadaļā ‘Events’ - ‘SCOOP’ - ‘All’.

SCOOP 2014 - turnīru sērija ar lielāko balvu fonduPagājušā gada SCOOP 2013 turnīru sērijas ietvaros 132 turnīros balvu fondos spēlētāji saņēma $75'585'435.05, kas to padarīja par lielāko online turnīru sēriju pēc balvu fonda. Šī gada SCOOP 2014 turnīru sērijas ietvaros paredzēti papildus 3 turnīri, un kā paredz turnīru organizētāji, tad šogad turnīru sērijas balvu fonds varētu pārsniegt pagājušā gada kopējo budžetu.

SCOOP 2014 kopvērtējumsŠī gada SCOOP 2014 kopvērtējuma ietvaros spēlētāji piedaloties turnīros un atkarībā no iegūtās vietas turnīrā un citiem faktoriem saņems kopvērtējuma punktus. Atkarībā no dalības maksas spēlētāji varēs cīnīties par balvām kādā no četrām kopvērtējuma kategorijām – Low, Medium, High un Overall. Katra kopvērtējuma kategorijas uzvarētājs saņems īpašu balvu + 2015 PCA apmaksātu dalību, un papildus Overal kopvērtējuma uzvarētājs saņems apmaksātu dalību EPT Grand Final 2015 turnīrā. Katrā kopvērtējuma kategorijā kopumā labākie 250 spēlētāji saņems balvas. Vairāk par SCOOP 2014 kopvērtējuma balvām varat uzzināt PokerStars.eu SCOOP 2014 akcijas mājas lapāDartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties