20.11.2014. 10:51
Trešdien, 19. novembrī Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā notika trīs spēles. HK «Liepāja» viesos ar 5:2 uzveica HK «Kurbads», HK «Zemgale/LLU» savā laukumā ar 6:3 izcīnīja uzvaru pār HS «Rīga/Prizma» un pie pirmās uzvaras sezonā tika «HASC « Jūrmala, kas ar 4:0 pārspēja «Ogre/Sāga97».

Latvijas hokeja virslīgas divu vadošo komandu cīņā HK «Liepāja» izbraukumā ar 5:2 (0:0, 2:1, 3:1) pārspēja HK «Kurbads» vienību un atgriezās turnīra kopvērtējuma 1. vietā. Pēc bezvārtu neizšķirta aizvadītas pirmās trešdaļas, otrajā Guntis Pujāts un Klāvs Plānics viesiem deva divu vārtu pārsvaru, uz ko ar precīzu metienu atbildēja Renārs Undelis. Otrās trešdaļas septītajā minūtē Sergejs Daņilovs vēlreiz izvirzīja «Liepāju» vadībā ar divu vārtu pārsvaru, tomēr 38 sekundes vēlāk izcēlās arī mājinieks Jānis Straupe. Uzvaru viesiem trešdaļas 17.minūtē nodrošināja Mārtiņš Gipters un mača galarezultātu ar metienu tukšos vārtos panāca Viktors Jasjonis.

«Jelgavas ledus hallē» mājinieki HK «Zemgale/LLU» hokejisti Latvijas Virslīgas čempionāta kārtējā spēlē uzņēma HS «Rīga/Prizma» vienību un pārspēja viesus ar 6:3 (0:1, 1:1, 2:4). Rezultātu pirmā perioda vidū jelgavnieku labā pēc Raivja Kurņigina piespēles atklāja Rihards Remiņš.

Otrā perioda sākumā, pēc diviem «Prizmas» noraidījumiem Olafs Aploks «lielajā vairākumā» panāca 2:0, bet līdz perioda beigām Jānis Ozoliņš vienus vārtus paguva atspēlēt. Īsts vārtu birums sākās trešajā cēlienā – pēc Remiņa panāktā 3:1, pārsvaru ar 4:1 nostiprināja Andis Āboliņš un ar 5:1 vēlreiz Remiņš. Tuvojoties izskaņai, gan divas reizes vēl kapitulēja arī mājinieku vārtu vīrs Toms Konrāds, precīzi bija Edgars Brancis un Edgars Kurmis. Viesi gan centās panākt izlīdzinājumu, vārtsarga vietā raidot sesto laukuma spēlētāju, taču šis manevrs ar Jura Ziemiņa raidījumu izvērtās HK «Zemgale/LLU» komandai par labu – 6:3.

Savu pirmo uzvaru čempionātā guvusi «HASC» Jūrmala, kas ar 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) pieveikusi «Ogre/Sāga 97». Vēl gan līdz 30. minūtei rezultāts nebija atklāts, taču ar Guntara Reisa sausās spēles palīdzību jūrmalnieki guva panākumu. Mājiniekiem precīzi bija Jānis Golubovičs, Oļegs Šišļaņņikovs, Deivids Cetvertaks un Edgars Lipsbergs.Nākamās Virslīgas spēles ir paredzētas jau šo sestdienas, kad savā starpā sacentīsies HK «Kurbads» un HS «Rīga/Prizma», «HASC» Jūrmala un HK «Mogo», HK «Liepāja» un HK «Zemgale/LLU.