15.02.2015. 09:29
Šodien «Inbox.lv» ledus hallē divu Latvijas čempionātu līdervienību duelī HK «Kurbads» spraigā spēlē ar rezultātu 3:4 atzina mājinieku HK «Mogo», tādējādi ievērojami samazinot savas izredzes uz pirmo vietu turnīrā tabulā, kas nodrošinātu labāku pozīciju izslēgšanas cīņām.

• «Mogo» komanda grauj HK «Kurbads» un atgriežas līderpozīcijās 2015. g. 10. janvāris

Spēli abas komandas iesāka piesardzīgi. Vārtu drošība «Mogo» rindās tika uzticēta Renāram Kazānovam, bet HK «Kurbads» cietoksni sargāja Uldis Čalpa, kurš kapitulēja pirmais – Andreja Lavrenova mesto ripu no zilās līnijas vārtos pielaboja Ronalds Cinks. Perioda turpinājumā abām vienībās divreiz bija iespēja spēlēt skaitliskā vairākumā, tomēr rezultāts palika nemainīgs. Bīstamus pretuzbrukumus gan vairāk izveidoja mājinieki. Pēc pirmās trešdaļas «Kurbads» iedzinējos ar 0:1.

Otro periodu aktīvāk iesāka viesi, kas rezultējās pie diviem noraidījumiem «Mogo» rindās, tomēr lieliski spēlējošo Renāru Kazanovu pārspēt neizdodas. Rezultāts tiek izlīdzināts tikai 32. minūtē, kad lielisku Gata Gricinska piespēli izmanto Aleksandrs Macijevskis. «Kurbads» prieki gan nav īsi, jo Miks Lipsbergs no asa leņķa atjauno čempionāta līdervienības vienu vārtu pārsvaru.

Spēles pēdējo nogriezni lieliski iesāk «Kurbads» pirmā maiņa un Aleksejs Širokovs no pašas vārtu priekšas raida ripu devītniekā, panākot izlīdzinājumu. Nepaiet ne pusminūte, kad Elvis Želubovskis no zilās līnijas trešo reizi pārspēj Čalpu. «Kurbads» metas uzbrukumos un spēle pārsvarā notiem «Mogo» aizsardzības zonā, tomēr notiek pretējais – vārtu priekšā nepieskatīts tiek atstāts Vladimirs Mamonovs, un rezultāts kļūst 4:2. Spēles pēdējā sekundē Kazānovu pārspēj Gricinskis, uzstādot spēles gala iznākumu 4:3 «Mogo» komandas labā.

Lielisku spēli HK «Kurbads» rindās aizvadīja Gatis Gricinskis, izceļoties ar trim rezultativitātes punktiem. HK «Mogo» rindās ar vārtu guvumu un piespēli atzīmējās Vladimirs Mamonovs.

«Kurbads» pēc šīs spēles saglabā otro vietu, par trim punktiem atpaliekot no HK «Mogo», kuriem spēle ir rezervē.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230