07.02.2016. 08:35
Bez Bufalo ''Sabres'' un Zemgus Girgensona mača Nacionālajā hokeja līgā (NHL) regulārās sezonas ietvaros šajā naktī norisinājās vēl septiņas spēles. Rietumu konferences līderu spēlē Čikāgas ''Blackhawks'' viesos ar pat ļoti pārliecinoši ar 5:1 apspēlēja Dalasas ''Stars''.

Rietumu konferencē pirms šī mača ''Blackhawks'' ar 74 punktiem ieņēma pirmo vietu, bet ''Stars'' bija iekrājusi par trim punktiem mazāk un atradās pozīciju zemāk, tiesa Dalasai par trim aizvadītām spēlēm mazāk. Pamatus uzvarai Čikāga ielika jau 34. sekundē, kad ar spēcīgu metienu no zonas vidusdaļas pretinieku vārtsargu pārspēja Brents Sībruks. Ilgāku laiku rezultāts bija nemainīgs, bet beigu daļā komandas īsā laikā apmainījās ar gūtiem vārtiem (2:1).

''Blackhawks'' padevās gan lielisks sākums, gan beigas pirmajam periodam, jo 20. minūtē, esot skaitliskajā mazākumā, Čikāgai izdevās aizskriet pretuzbrukumā, kura noslēgumā no vārtu priekšas 3:1 panāca Marians Hosa. Interesanti, ka otrajā periodā ''Blackhawks'' guva vēl vienus vārtus mazākumā, bet trešdaļas izskaņā pavisam no intrigas varēja atvadīties pēc Patrika Keina precīza metiena - 5:1. Noslēdzošajās 20 minūtēs rezultāts vairs nemainījās.

Interesantā spēlē pie sava 900. rezultativitātes punkta NHL šonakt tika Pitspurgas ''Penguins'' līderis Sidnijs Krosbijs. Kanādietis trešā perioda 19. minūtē pret Floridas ''Panthers'' palīdzēja savai komandai izraut papildlaiku, bet tajā izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas uzvaras vārtos - 3:2. Visā spēlē Krosbijam vārti un divas rezultatīvas piespēles un kopā jau 902. punkti NHL. 676 spēlēs uzbrucējs iekrājis 324 vārtus un 578 rezultatīvas piespēles.