25.06.2016. 11:50
"SynotTip" Virslīgas 12. kārtas ietvaros kopvērtējuma līderis Jūrmalas "Spartaks" pulksten 19:00 Slokas stadionā uzņems "Mettu/Latvijas Universitāti". Tiešraide LMT Straumē.

Latvijas Virslīgas 12. kārta tika ievadīta ar krāsainu un rezultatīvu futbolu - ambiciozā "Jelgava", kas pēc neveiksmīgā čempionāta ievada nomainīja treneri, savā laukumā ar 4:3 pieveica otrajā vietā esošo "Ventspili". Panākumu nodrošināja 76. un 78. minūtē gūtie vārti, lai gan sāncenši līdz beigām realizēja 11 metru soda sitienu un samazināja deficītu līdz minimumam.

Kopvērtējuma līderis Jūrmalas "Spartaks" šajā sezonā bez gūtajiem vārtiem palicis tikai divas reizes, bet labākais sasniegums fiksēts 10. jūnijā, kad savā laukumā ventspilnieku vārtos izdevās raidīt piecas bumbas. Komanda pēc pirmā puslaika atradās iedzinējos, bet izlīdzinājumu panāca tikai 70. minūtē, kad vēl nekas neliecināja par briestošo sagrāvi.

Pirmās vietas īpašniece un nākamā pretiniece "Metta/Latvijas Universitāte" pirmo savstarpējo maču aizvadīja piektās kārtas ietvaros, kad tika gūti tikai vieni vārti - Dmitrijs Platonovs, kurš labāko bombardieru sarakstā ieņem otro pozīciju, 15. minūtē atnesa uzvaru Jūrmalas "Spartakam". Vladislavs Kozlovs sasniedza soda laukumu un atrada komandas biedru, kurš izdarīja precīzu sitienu no tuvas distances, taču kopš 23. aprīļa viņa kontā precīzu sitienu vairs nav.

Sezonu negaidīt labi sākusī "Metta/Latvijas Universitāte" pēdējo uzvaru guva pirms četriem mačiem, kad 90. minūtē ar 1:0 pieveica pēdējā vietā esošo "Daugavpili", turklāt sāncenši bumbu raidīja savos vārtos. Sekoja neizšķirts pret Rīgas Futbola skolu, kā arī zaudējumi pret "Riga" un valsts čempioni "Liepāju", kopā gūstot tikai vienus vārtus. Taču šajā sezonā tikai trim vadošajām komandām izdevies studentus atstāt bez vārtu guvumiem.

Pāreju perioda laikā "Mettu/Latvijas Universitāti" pametuši Ēriks Punculs un Ņikita Juhņevičs, kuri pievienojušies "Riga" komandai, savukārt prom no "Riga" devies malējais aizsargs Aleksandrs Gubins, kurš pievienojies tieši Jūrmalas "Spartakam". Tiesa, šajā Virslīgas sezonā viņš laukumā nav pavadījis nevienu sekundi.

Tāpat Jūrmalas "Spartaks" sociālajos tīklos izplatījis attēlu ar Latvijas izlases pussargu Artūru Zjuzinu. Informāciju par viņa pievienošanos klubs pirms pāris dienām nevēlējās komentēt. Zjuzins pirms tam pārstāvēja Orenburgas "Gazovik", kas startēja Krievijas otrajā līgā un nopelnīja ceļazīmi uz Premjerlīgu, bet līgums ar mūsējo netika pagarināts.

Spēles sākums pulksten 19:00, tiešraide LMT Straumē.