04.01.2017. 22:02

Raivis Kurnigins jau 15. sekundē vadībā izvirzīja "Zemgali"/LLU (1:0), tomēr otrajā trešdaļā liepājniekiem izdevās lauzt cīņas gaitu sev par labu. Perioda 49. sekundē izlīdzinājumu panāca Kristers Freibergs (1:1), pēc nepilnām septiņām minūtēm Klāvs Plānics mājiniekus izvirzīja vadībā (2:1), bet pēc 32 sekundēm Egils Kalns vairākumā dubultoja pārsvaru (3:1).

Trešdaļas turpinājumā liepājnieki nopelnīja trīs noraidījumus, pusminūti spēlēja arī trijatā, taču trešajā trešdaļā turpināja palielināt pārsvaru. 43. minūtē Artūrs Logunovs panāca 4:1, bet pēc 26 sekundēm Aleksandrs Novikovs starpību palielināja jau līdz četrām ripām (5:1). Beigās uzvara ar 6:2.

Vakara noslēdzošajā spēlē, kuras sākums aizkavējās saplīsuša aizsargstikla dēļ, negaidītu uzvaru izcīnīja priekšpēdējā vietā esošā "Rīga", kas savā laukumā pārspēja trešās vietas īpašnieku "Kurbadu" (2:1). Pirmie vadībā gan izvirzījās viesi – jau 75. sekundē vārtus guva Koba Jass (1:0) -, taču pēc nepilnām astoņām minūtēm Romāns Glazkovs panāca izlīdzinājumu (1:1).

Otrās trešdaļas vidū rīdzinieku vārtos Normunds Borskovičs nomainīja Jāni Vori, bet 49. minūtē uzvaru kausus par labu mājiniekiem nosvēra Ruslans Ignatovičs (2:1). Pirmajā savstarpējā spēlē "Kurbads" pretiniekus sagrāva ar 8:1, taču oktobra vidū zaudēja ar 3:6 un arī novembrī uzvarēja tikai pagarinājumā (5:4).

Izmantotie resursi:LHF | Sākums

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161