16.10.2016. 18:38

49. sekundē atklājuši rezultātu, ASK/LSPA handbolisti četras reizes ļāva pretiniekiem panākt izlīdzinājumu, bet allaž atgriezās vadībā. Tikai ar piekto piegājienu Dobeles "Tenax" lauza tradīciju, gūstot divus vārtus pēc kārtas – izcēlās Andis Ērmanis un Kristers Rihards Ozols – un izvirzoties vadībā ar 6:5.

Lai gan laukuma saimnieki atbildēja ar to pašu, iniciatīva bija nonākusi pašreizējo Latvijas čempionu rokās. Oskars Arājs guva vārtus divas minūtes līdz pirmā puslaika beigām, panākdams 14:11 Dobeles "Tenax" labā, lai gan iepriekš pārsvars bija sasniedzis arī četrus rezultatīvus metienus.

Dobeles "Tenax" uzvaru nokārtoja otrā puslaika pirmajās sešās minūtēs, gūstot sešus vārtus pēc kārtas, bet pretiniekiem neļaujot izcelties nevienu reizi – 20:11. Izrāviena laikā pa trim reizēm precīzi meta gan Ērmanis, gan Arājs.

Čempionu pārsvars desmit punktus sasniedza 44. minūtē, bet mačs noslēdzās ar 29:18. Rezultatīvākie ar sešiem vārtiem bija Ansis Bilkštis, kurš realizēja abus izpildītos soda metienus, un Ērmanis. Četrus precīzus metienus izdarīja Arājs un Egils Politers.

ASK/LSPA rindās piecas reizes izcēlās Iļja Skopincevs, bet trīs vārtus guva Dmitrijs Lubgāns un Emīls Reniņš. Komanda piedzīvoja piekto zaudējumu piecās spēlēs un atrodas pēdējā vietā, kamēr Dobeles "Tenax" ar četrām uzvarām pēc kārtas ir Latvijas čempionāta līdere.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv