09.02.2017. 22:43

"Rubenes" kluba sieviešu komandai šī bija pirmā oficiālā spēle uz Kocēnu sporta nama jaunā grīdas seguma. Tieši mājinieces bija tās, kuras atklāja mača rezultātu - 13.minūtē ar precīzu metienu izcēlās Laura Gaugere (1:0). Pirmā perioda turpinājumā pa golam iemeta rīdzinieces Anna Ankudinova un Ance Krjukova, ar 2:1 izvirzot vadībā savu komandu. Līdz pirmajam pārtraukumam kocēnietes Juta Muravska un Linda Līce atguva vadību savai komandai - 3:2. Otrajā trešdaļā "Rubene" guva septiņus bezatbildes vārtus, praktiski izšķirot spēles likteni - 10:2. Pēdējā periodā "Rīgas Lauvām" vēl divi goli, bet laukuma saimniecēm par diviem vairāk un pārliecinoša uzvara ar 14:4.

Labākās spēlētājas titulu uzvarētāju rindās nopelnīja Edīte Bankava, kura šajā mačā bija gluži vai neapturama - 5 (4+1) punkti. Pa četriem punktiem sakrāja Juta Muravska un Zeltīte Bankava, bet pa 2 (1+1) - Linda Līce un Liene Adamane. Par labāko starp rīdziniecēm atzina Annu Ankudinovu, kura izcēlās ar 2 (1+1) rezultativitātes punktiem. Kocēnu "Rubenei" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir jau 31 punkts un pārliecinoša pirmā vieta.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties