06.08.2015. 11:30

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Lībietis trešo uzvaru turnīrā nodrošināja spēlē pret vācieti Pirmīnu Henli, kuru pārspēja divos setos ar 6-4, 6-1. Lībietis Jūrmalā startē ar rīkotāju īpašo ielūgumu, bet Henle bija izlikts ar septīto numuru. Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā Lībietis šonedēļ dala 1861.vietu, savukārt Henle ierindots 685.pozīcijā.

Cīņā par vietu finālā Lībieša pretinieks būs vācietis Niko Matičs vai Jelle Selss no Nīderlandes. Iepriekš pirmajās kārtās Lībietis pārspēja turnīra galveno favorītu Luku Mugeviču un vēl vienu Lietuvas tenisistu Dovidi Sakini.

Jau vēstīts, ka otrajā kārtā zaudējumu cieta Mikus Losbergs, bet ar astoto numuru izliktais Jānis Podžus izstājās jau pirmajā kārtā, kur cīņu neaizvadīja līdz galam. Tālāk par pirmo kārtu netika arī Rūdolfs Mednis.

Arī dubultspēlēs Latviju pārstāv vairs tikai Lībietis, kurš duetā ar ASV tenisistu Hanteru Rīzi ir nodrošinājuši dalību pusfinālā.

Jūrmalā tenisisti cīnās par 10 000 dolāru balvu fondu. Latvijas tenisistiem vienspēlēs Jūrmalas turnīrā ir izdevies uzvarēt tikai 2006. gadā, kad nepārspēts palika Andis Juška.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties