23.07.2012. 17:44
Šī gada 31. janvārī Rīgas domes sēdē vienbalsīgi tika atbalstīts lēmumprojekts par nekustamo īpašumu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 116A, Ērgļu ielā 2 un Aleksandra Čaka ielā bez numura nodošanu bezatlīdzības lietošanā biedrībai Latvijas Futbola federācija (LFF) ar mērķi teritorijā, kur līdz šim atradies Latvijas Universitātes stadions, izbūvēt jaunu, mūsdienīgu, UEFA un FIFA prasībām atbilstošu sporta bāzi ar stadionu, kas var tikt izmantots Latvijas nacionālās futbola izlases spēlēm.

2012.gada 12.jūlijā LFF ar darba vizīti viesojās Starptautiskās futbola asociāciju apvienības (FIFA) stadionu būvniecības komisijas pārstāvji. Tikšanās laikā tika panākta vienošanās par nepieciešamību veikt publisko aptauju ar mērķi noskaidrot sabiedrības viedokli par jaunā futbola stadiona infrastruktūras prasībām, lai izvērtētu labāko tā būvniecības koncepciju un komercializācijas modeli.

LFF un FIFA laika posmā no 23.-30.jūlijam aicina piedalīties sabiedrības aptaujā, kuras mērķis ir apzināt Latvijas iedzīvotāju un futbola līdzjutēju viedokli, kas būs noteicošs jaunā futbola stadiona infrastruktūras būvniecības procesā. Anketu izstrādājusi FIFA nolīgtā tirgus izpētes kompānija „SPORT+MARKT AG”. Aptaujas anketa ir anonīma.

LFF: Sabiedrības aptauja

Stadia Consultancy Riga

Balstoties uz apkopotajiem aptaujas rezultātiem, LFF stadionu būvniecības atbildīgā komisija sadarbībā ar FIFA izstrādās stadiona būvniecības koncepciju. Aptaujas rezultāti tiks publicēti arī LFF mājaslapā, savukārt darba izpētes rezultāti, kas būs pamatā jaunā stadiona projektēšanas darba uzdevuma sagatavošanai arhitektiem, tiks prezentēti augusta beigās.

Kā papildus motivējošo faktoru, katram desmitajam anketas aizpildītājam, kurš anketā būs norādījis savu epasta adresi, LFF dāvās ielūgumu uz 2014.gada FIFA Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmo spēli starp Latvijas un Grieķijas nacionālajām izlasēm, kas notiks 7.septembrī 21:30 Skonto stadionā, Rīgā. Ielūgumu īpašniekiem līdz piektdienai, 4.augustam tiks izsūtīts apstiprinājums uz anketā norādīto epasta adresi.

Aptaujas noslēgumā starp visiem anketu aizpildījušiem respondentiem, kuri būs norādījuši savu epasta adresi, pirmdien, 30.jūlijā radio „SWH” raidījuma „Nedēļas Sporta apskats” tiešraidē tiks noteikts viens laimīgais respondents, kurš savā īpašumā iegūs VIP ielūgumu divām personām jaunā futbola stadiona atklāšanas svinīgajā pasākumā 2014.gada rudenī.

Informāciju sagatavojaViktors SopirinsLatvijas Futbola federācijaAdministrācija, preses sekretārsLucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties