23.12.2014. 14:10
Latvijas Futbola federācija (LFF) ir iepazinusies ar LFF Valdes locekļa Ģirta Mihelsona izteikumiem portālam Sportacentrs.com attiecībā uz LFF, tās juridiskajām institūcijām un to locekļiem. LFF lūdz Mihelsonu sagatavot paskaidrojumus, kā arī sniegt pierādījumus attiecībā uz intervijā norādīto informāciju.

Vakar Sportacentrs.com publicēja "Mettas"/LU ģenerālsekretāra un LFF valdes locekļa Ģirta Mihelsona komentāru attiecībā uz LFF Disciplinārlietu komisijas izteikto brīdinājumu viņam. Šodien sekojusi LFF atbildes reakcija.

LFF mājas lapā publicēta sekojoša ziņa: Latvijas Futbola federācija (LFF) ir iepazinusies ar LFF Valdes locekļa Ģirta Mihelsona izteikumiem portālam sportacentrs.com attiecībā uz LFF, tās juridiskajām institūcijām un to locekļiem.

Ņemot vērā to, ka intervijā tiek izteikti vairāki pieņēmumi, kas nopietni kaitē LFF tēlam publiskā vidē, LFF lūgusi Ģirtu Mihelsonu sagatavot paskaidrojumus, kā arī sniegt pierādījumus attiecībā uz intervijā norādīto informāciju nākamajā LFF Valdes sēdē, kura notiks 2015.gada 29.janvārī plkst 10:00.

Izmantotie resursi:Sākums - Latvijas Futbola federācijaRērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties