01.07.2015. 18:03
Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija šodien pieņēmusi lēmumu noraidīt Artūra Zakreševska publisko kritiku un atzīt to par nepatiesu, kā arī izteikt oficiālu brīdinājumu.

Latvijas pirmās līgas kluba JDFS "Alberts" spēlējošais treneris Artūrs Zakreševskis pirms pāris dienām publiskoja atklāto vēstuli, kurā apšaubīja DK lēmumu piešķirt viņam dzelteno kartīti un diskvalificēt viņu uz nākamo spēli. Zakreševskis uzskatīja, ka DK "rupji pārkāpj savas pilnvaras", kā arī izteica aizdomas, ka kādam ar spēcīgu ietekmi LFF ir ļoti liela vēlme iznīdēt JDFS "Alberts".

DK šodien notikušajā sēdē konstatēja, ka A.Zakreševska izteikumi, piemēram, norāde, ka LFF DK rupji pārkāpj pilnvaras, pieņemot š.g. 25.jūnija lēmumu, norāde uz LFF neobjektīvu attieksmi pret JDFS Alberts, kā arī citi izteikumi attiecībā uz LFF Disciplinārlietu komisiju nav savienojami ar Latvijas Futbola Ētikas kodeksu, neatbilst patiesībai un nepamatoti diskreditē minēto institūciju darbu, Ņemot to vērā, nolemts izteikt Zakreševskim brīdinājumu.

DK arī norāda, ka pēc iepazīšanās ar LFF Tiesnešu komitejas atzinumu, nav pamata grozīt iepriekš pieņemto lēmumu par otras dzeltenās kartītes piešķiršanu Zakreševskim, kas noveda pie lēmuma atstāt spēkā piespriesto diskvalifikāciju.

Brīdināta tikusi arī "Skonto" vienība par nesavlaicīgu spēles protokola aizpildīšanu pirms spēles ar "Ventspili", savukārt Virslīgas komanda "Jēkabpils"/JSC brīdinājumu izpelnījusies par sporta bāzes neatbilstību spēlē pret Rēzeknes FA. Vienas spēles diskvalifikācija tikmēr piešķirta "Salaspils" trenerim Viktoram Ņesterenko par sistemātisku iejaukšanos tiesnešu darbā spēlē pret "Valmiera Glass FK/BSS".

Sakrāto dzelteno kartīšu dēļ vienas spēles diskvalifikācija piespriesta vairākiem pirmās līgas futbolistiem, taču no Virslīgas šāds sods sagaidījis tikai vienu - "Skonto" leģionāru Ivanu Menu, kuram nāksies izlaist svētdienas spēli pret Jūrmalas "Spartaku".

Izmantotie resursi:LFF DK 1.jūlija sēdes lēmumi - Latvijas Futbola...Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties