01.07.2014. 08:48
Alžīrijas futbolisti, par spīti zaudējumam pagarinājumā pret Vāciju (1:2), bija lepni par padarīto šajā čempionātā un to, ka tik līdzīgi spēja spēlēt arī pret spēcīgākām komandām. Savukārt Vācijas izlases galvenais treneris Joahims Lēvs atzina, ka pirmais puslaiks bija slikts, taču sacīja, ka pēc tam Vācija demonstrēja daudz kvalitatīvāku sniegumu.

"Pirmajā puslaikā mums bija nopietna problēma – zaudējām ļoti daudz bumbu un pieļāvām kļūdas parastākajās situācijās," sacīja Vācijas izlases galvenais treneris Joahims Lēvs. "Pēc pārtraukuma sākām spēlēt daudz labāk. Radījām sešus, septiņus vai astoņus momentus. Izdarījām lērumu sitienu, bet tie nesasniedza mērķi. Pagarinājumā nevaru neatzīmēt mūsu vēlmi uzvarēt. Man šķita, ka fiziski izskatījāmies nedaudz labāk nekā Alžīrija, tā ātrāk pagura. Spēles liktenis bija jāizšķir jau otrajā puslaikā."

"Alžīrija bija neticami motivēta," Lēvs turpināja. "Tālās piespēles ātrajiem uzbrucējiem – divi trīs cilvēki darbojās teicami un sagādāja mums nopietnas nepatikšanas. Jā, tā nebija mūsu labākā spēle, bet tā gadās. Un pasaules un Eiropas čempionātos priekšplānā izvirzās gribas spēks un raksturs. Mums tas ir. Un turklāt nespēlējām nemaz tik slikti, kā jums šķiet. Ja spēlē slikti, nevar izdarīt tik daudz sitienu pa pretinieku vārtiem. Katru dienu nav iespējams rādīt fantastisku futbolu. Galvenais ir uzvarēt." Lēvs piebilda, ka savainotajam aizsargam Škodrans Mustafi, visticamāk, finālturnīrs ir noslēdzies.

"Bijām ļoti, ļoti tuvu tam, lai izdarītu kaut ko ārkārtēju," sacīja alžīriešu aizsargs Madžīds Bugerra. "90 minūtes saglabājām neizšķirtu pret šo lielisko Vāciju. Parādījām milzīgu kvalitāti un spēku. Esmu ļoti lepns par to, ko esam izdarījuši. Domāju, ka vārti pirmajā puslaikā dotu mums vēl vairāk pārliecības. Iespēju bija ļoti daudz, bet tā nenotika. Labi reaģējām uz abiem ielaistajiem vārtiem. Kad komanda spēlē ar tik lielu sirdi, tas ir pats pamats, kas nepieciešams, lai gūtu panākumus."

"Esam daļa no Alžīrijas futbola vēstures," uzskata Alžīrijas izlases vārtsargs Raiss Mboli. "Spēlējām kā līdzīgs ar līdzīgu ar lielākām komandām nekā mēs. Man ir jāapsveic savi komandas biedri. Šodien nebija daudz aspektu, kuros mēs atpalikām, kaut arī ielaidām divus vārtus." Savukārt pirmo vārtu autors Andrē Širle atzina, ka viņam šajā epizodē arī nedaudz paveicās: " Pirms trim nedēļām Maincā guvu gandrīz identiskus vārtus. Tā ka esmu spējīgs tādus gūt, bet, protams, man nedaudz palīdzēja arī veiksme. Protams, gribējām uzvarēt jau agrāk, bet Alžīrija spēlēja labi un presingoja mūs no paša sākuma. Pamatlaika pēdējās desmit minūtēs mums bija izdevības, bet mēs tās palaidām garām. Tagad esam ceturtdaļfinālā."

Izmantotie resursi:Лёв: Германия играла не так плохо, как вам...Schurrle: My goal was lucky - Goal.comBougherra: Algeria close to 'extraordinary' win...Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties