07.02.2014. 23:27
Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 20. kārtas pirmajā mačā Lēverkūzenes "Bayer" izbraukumā, pateicoties Hinmina Sona gūtajiem vārtiem, ar 1:0 pieveica Menhengladbahas "Borussia". "Bayer" līdz ar uzvaru ir nostiprinājusi savu vicelīderes pozīciu turnīra tabulā.

Bundeslīgas 20. kārtas ievadā Menhengladbahas "Borussia" uzņēma Lēverkūzenes "Bayer". Menhengladbaha cīnās par vietu TOP4, un uzvara šovakar varēja "Borussia" dot 4. pozīciju vismaz līdz svētdienai. Savukārt vicelīdere "Bayer", izcīnot trīs punktus, neļautu Dortmundes "Borussia" cerēt uz pietuvošanos turnīra tabulas otrajai vietai.

"Bayer" mača sākumā kontrolēja bumbu vairāk, taču tikai puslaika beigās spēja izveidot pāris kaut nedaudz bīstamus momentus. Pirmā puslaika labākā iespēja gūt vārtus bija Menhengladbahai un Patrikam Hermanam – 19. minūtē pēc stūra sitiena izspēles Hermans no gaisa uzsita pa zemē krītošu bumbu, un Lēverkūzenes vārtsargs Leno ne tajā vieglākajā situācijā glāba.

Kopumā visai blāvā pirmajā puslaikā 0:0 un pat var pieminēt situāciju spēles sākumā, kad uz "Bayer" soliņa sēdošais Filips Volšeids izmeta laukumā tikko no tā izlidojošo bumbu, taču tajā laikā spēle jau bija atsākta ar citu bumbu. Volšeids tika pie dzeltenās kartītes.

Menhengladbaha apņēmīgi uzsāka otro puslaiku un radīja vairākus pusmomentus pie Leno vārtiem. Tomēr tieši Lēverkūzene 62. minūtē izvirzījās vadībā – pēc pārķertas bumbas pretējā laukuma pusē Sidnijs Sems pēc skrējiena pa labo malu piespēlēja Hinminam Sonam, kurš, nokļuvis vārtu tuvumā, noslēdza uzbrukumu ar precīzu sitienu vārtu stūrī, 1:0. Ar šādu rezultātu mačs arī noslēdzās, Lēverkūzenei palielinot pārsvaru pār Dortmundes "Borussia" līdz septiņiem punktiem.