17.06.2016. 12:40
Polijas izlases līderis un lielākā komandas zvaigzne Roberts Levandovskis pēc neizšķirta 0:0 Eiropas čempionātā pret Vāciju izteica vilšanos, ka poļi nespēja gūt vārtus, taču atzina, ka iespēju pašam neesot bijis.

Roberts Levandovskis, Polijas izlases uzbrucējs: ''Protams, esam priecīgi. Punkts pret pasaules čempioni ir cienījams rezultāts. No sākuma pārāk daudz respektējām pretiniekus. Spēlējām izteikti no aizsardzības, tāpēc trūka futbolistu priekšējā līnijā, lai kaut ko izveidotu. Otrajā puslaikā to mainījām. Uzbrukām ar vairākiem futbolistiem un veidojām iespējas. Slikti, ka nespējāt gūt vārtus, jo domāju, ka vienus bijām pelnījuši vismaz vienus.

Būtu labi, ja gūtu vārtus, bet pašam man nebija iespēju. Zinu, cik grūti ir, kad nespēj gūt vārtus. Bet te nespēlējam statistikas dēļ - viss notiek komandas interesēs. Ceru, ka spēšu gūt vārtus pret Ukrainu, bet vairāk par to ceru, ka uzvarēsim un iekļūsim nākamajā kārtā.''

Joahims Lēvs, Vācijas izlases galvenais treneris: ''Vairāk par visu esmu priecīgs par komandas sniegumu aizsardzībā. Neļāvām Polijai izmantot tās spēcīgākos ieročus - ievainot mūs pretuzbrukumos. Neskaitot Arkadiuša Milika iespēju pēc puslaika Noieram nebija jāveic neviens seivs. Mats Hummelss bija lielisks, abi centra aizsargi principā.

Pēdējās spēles trešdaļā nespējām darboties pietiekami ātri. Polijai jau aiz bumbas bija visi desmit futbolisti, kas aizsargājās. Centrējumi soda laukumā ir tas, ko Polija vēlējās, jo šajā ziņā tā ir spēcīga. Uzbrukumā bija jāspēlē labāk. Francijā ir daudzi līdzīgi rezultāti, vārti tiek gūti pašās beigās. Komandas, kuras čempionātā spēlē pirmoreiz, tas ir mūža turnīrs. Šīs izlases cīnās līdz beigām, aizsargājas ar desmit spēlētājiem un gaida savu iespēju.''

Adams Navalka, Polijas izlases galvenais treneris: ''Kontrolējām notikumus laukumā, pat beigās. Bija brīži, kad Vācija pārņēma iniciatīvu, bet to atdevām apzināti, lai iegūtu plašumu pretuzbrukumiem. Esmu ļoti priecīgs par savu komandu. Par disciplīnu un taktiskā plāna izpildīšanu. Spēlētāji darbojās ar pilnu atdevi. Vienīgā lieta, ar ko neesmu apmierināts, ir mūsu neveiksme gūt vārtus, bet 0:0 ir godīgs rezultāts. Priecājos par to, ka spēlētāji nav apmierināti ar šādu rezultātu. Tātad viņi ir prasīgi pret sevi un rezultātu sasniegs. Mums ir liels potenciāls.''