26.09.2015. 19:26
Šodien Vācijas futbola Bundeslīgas 7. kārtas mačā turnīra līdere Minhenes "Bayern" ar 3:0 pieveica "Mainz", gūstot jau septīto uzvaru tikpat mačos. Divi vārti Robertam Levandovskim, kuram kopumā šosezon jau 10 rezultatīvi sitieni. Citos mačos trīs punkti arī Lēverkūzenes "Bayer" un Menhengladbahas "Borussia" kontā.

Turnīra līdere Minhenes "Bayern" izbraukumā tikās ar turnīra vidusdaļas komandu "Mainz". "Bayern" jau no pirmajām minūtēm nospiedoši vairāk kontrolēja bumbu un 19. minūtē tika pie 11 metru soda sitiena, kad nogāzts tika Alaba. Tiesa, iespēja netika izmantota, jo Tomass Millers raidīja bumbu pāri vārtiem.

Lai arī abām komandām vēl bija labas iespējas atklāt rezultātu, tās izmantotas netika, un pirmais puslaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem. Neilgi pēc pārtraukuma rezultātu atklāja iepriekšējā mača varonis Roberts Levandovskis, kurš 51. minūtē pēc Komana centrējuma bija atstāts nepiesegts un gar pašu stabu raidīja bumbu vārtos.

Turpinājumā "Bayern" aktīvi devās uz priekšu un drīz vien dubultoja pārsvaru – Levandovskis izskrēja viens pret "Mainz" vārtsargu, apspēlēja to un viegli raidīja bumbu jau tukšos vārtos.

"Bayern" ofensīva noslēdzās ar trešajiem vārtiem puslaika vidū – pēc Koštas skrējiena pa laukuma kreiso malu sekoja piespēle uz vārtu priekšu, kur to jau tukšos trieca Kingslijs Komans. 3:0, "Bayern" septiņas uzvaras no septiņām.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
25.09.2015. 21:30 Köln – Ingolstadt 1:1 (1:1) Modests 10' – Matips 21'
26.09.2015. 16:30 Augsburg – Hoffenheim 1:3 (1:1) Ko 38' – Folands 10' 68'(11m); Šmids 73'
26.09.2015. 16:30 FSV Mainz – Bayern München 0:3 (0:0) Levandovskis 51' 63'; Komans 68'
26.09.2015. 16:30 VfB Stuttgart – Borussia M'Gladbach 1:3 (1:2) Ginčeks 40' – Džaka 16'; Gentners 20'(s.v.); Rafaels 90'
26.09.2015. 16:30 Werder Bremen – Bayer Leverkusen 0:3 (0:1) Memedi 31'; Brandts 58'; Kampls 66'
26.09.2015. 16:30 VfL Wolfsburg – Hannover 1:1 (1:0) Dosts 40' – Kijotake 57'
26.09.2015. 19:30 Hamburger SV – Schalke
27.09.2015. 16:30 Eintracht Frankfurt – Hertha BSC
27.09.2015. 18:30 Borussia Dortmund – Darmstadt