22.09.2015. 22:55
Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 6. kārtas mačā izcilu sniegumu parādīja Minhenes "Bayern" uzbrucējs Roberts Levandovskis, kurš pēc uznākšanas laukumā uz maiņu nieka deviņu minūšu laikā guva piecus (!) vārtus. "Bayern", kura pēc pirmā puslaika zaudēja ar 0:1, beigās sagrāva Volfsburgu ar graujošu 5:1.

Informācija tiks papildināta...

Šodien Vācijas Bundeslīgas 6. kārtas mačā tikās pagājušās sezonas čempione Minhenes "Bayern" un vicečempione "Wolfsburg". Abas vienības vēl nesen dalīja Vācijas Superkausu – 11 metru sitienu sērijā pārāka bija Volfsburga. Šoreiz uz kārts bija likti trīs punkti turnīra tabulā.

Pirmajā puslaikā "Wolfsburg" labi tika galā ar "Bayern" uzbrukumiem un paši bija gana sekmīgi, lai 26. minūtē izvirzītos vadībā – pēc Juliana Drakslera piespēles 1:0 panāca Daniels Kaligjuri. Šādi arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Puslaika pārtraukumā Hoseps Gvardiola laida laukumā Robertu Levandovski, un poļu uzbrucējs sevi pierādīja jau gandrīz pirmajos mirkļos pēc iziešanas laukumā, 51. un 52. minūtē gūstot divus vārtus un izvirzot "Bayern" vadībā. Levandovskis pie sasniegtā neapstājās un 55. minūtē vispirms trāpīja pa stabu, tad pēc viņa sitiena glāba vārtsargs Benaljo, bet ar trešo mēģinājumu viņš sev nokārtoja "hat-trick".

Mirkli vēlāk Duglaša Koštas piespēle no malas uz vārtu priekšu deva Levandovskim vēl vienu iespēju un vēl vienu vārtu guvumu, bet 60. minūtē polis ar sitienu no gaisa trieca bumbu vārtos jau piekto reizi. 5:1, bet Levandovskim pieci vārti tikai deviņu minūšu laikā!

Pēc Levandovska maģiskā uznāciena spēle nomierinājās un, lai arī izcelties varēja abas komandas (vakara galveno varoni ieskaitot), vārti vairs netika gūti. "Bayern" guva graujošu uzvaru ar 5:1 un joprojām ir ar perfektu bilanci turnīra tabulā – 6-0-0.